Barové drtiče ledu – Jižní a Západní Čechy

Barové drtiče ledu jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy stále populárnější. Tyto zařízení jsou ideální pro bary, restaurace a další podniky, které potřebují rychle a snadno rozmrazit velké množství ledu.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Hronek Miloslav1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(25)
Revoluční 1298/4, Třešť Bezdlužná

Prodej zahradní a lesnické techniky. Motorové pily, vyžínače, křovinořezy, zahradní traktory. Led osvětlení. Elektronářadí.

2Řežábek Oldřich - Gastroservis-cb

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Netolická 1128, České Budějovice
Dnes už má zavřeno

Nabízíme servis a prodej kuchyňského zařízení pro hotely, restaurace, školní jídelny a gastronomické provozy.Dále nabízíme zařízení na úpravu vody, chemie, myček, kávovarů a mlýnků, škrabek brambor, pecí na pizzu, mikrovlných trub, drtičů bio odpadu BOND, výrobníků ledu. Zajišťujeme zakázkové…

3Najman Jan Gastroexpres

Zaměřují se na prodej gastronomického vybavení provozů. Provádí servisní práce, poradenskou činnost a realizační plány. Nabízí stroje pro zpracování, termické přístroje, varná modulární zařízení, chladící zařízení, mycí techniku, drobné inventáře, mixéry, lisy a nudličkovače.

4Burianová Jiřina- Burian elektro

4.0
★★★★★
★★★★★
(50)
Nádražní 810, Pelhřimov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní sortiment elektro zboží. Vyberete si z produktů spotřební elektroniky, bílé zboží, kuchyňské spotřebiče, osvětlení, výrobků pro péči o tělo a instalační materiály. Nabízíme např. chladničky, mrazáky, myčky, sporáky, odsavače, vestavěné spotřebiče, vysavače, ventilátory,…


Firmy v dalších lokalitách


Barové drtiče ledu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Barové drtiče ledu jsou k dispozici v různých velikostech a kapacitách, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Tyto zařízení jsou také velmi snadno ovladatelná a údržba je velmi jednoduchá. Pokud hledáte spolehlivý a efektivní způsob, jak rozmrazit led, barové drtiče ledu jsou tou správnou volbou pro vás.