Barový mixér na koktejly – Jižní a Západní Čechy

Barový mixér na koktejly je ideálním pomocníkem pro každého, kdo se rád baví a připravuje si vlastní drinky. V oblasti Jižní a Západní Čechy je tento typ mixéru stále více populární, a to díky svému výkonu a jednoduchému ovládání.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Ořechy a sušené plody s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2514)
Čakovec 33, Čakovec Bezdlužná

Jsme rodinná firma s tradicí na českém trhu. Specializujeme se na dovoz a velkoobchodní prodej ořechů, sušených plodů, cukrovinek a exotických specialit z celého světa. Od roku 2008 sídlíme v obci Čakovec v CHKO Blanský les. Dodáváme zboží pro velkoobchody i malé prodejny zdravé výživy.

2Baričiak Kateřina - VLASY STUDIO

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Purkyňova 2961 , Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb - stříhání, barvení. K dalším činnostem patří vizážistika. Specializuji se na svatební a společenské účesy. Disponuji bohatými zkušenost mi získanými při účasti na módních přehlídkách.prodej, kancelářské, potřeby, nábytek,náhradní naplně,tonery do kopírek,papírenské…


Firmy v dalších lokalitách


Barový mixér na koktejly v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

S barovým mixérem na koktejly si můžete připravit své oblíbené drinky jako profesionál. Díky různým nastavením můžete měnit rychlost a sílu mixování, což vám umožní připravit dokonalý koktejl. Navíc, s barovým mixérem na koktejly si můžete užít skvělou zábavu s přáteli a rodinou. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý mixér na koktejly, určitě byste měli zvážit pořízení tohoto produktu.