Bazénové kryty – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Abrahám Petr

Hladov 80, Hrotovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej stavebního materiálu. Sádrokartony, střešní krytiny, zdivo, dlažby, stavební chemie. Dle Vašich požadavků dokážeme sehnat téměř cokoliv.

2UNI-PRO PILAŘ s.r.o.

Provoz stavebnin. Prodáváme uhlí a teplovodní kotle. Nabízíme střešní krytiny, omítkoviny, zámkovou dlažbu, klempířské systémy, barvy, bazénovou chemii a potřeby pro řemeslníky. Nabízíme nákladní autodopravu či přepravu stavebních materiálů, tuhých paliv, stavebních hmot.

3SpringPool Frčková s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Mezirolí 187, Nová Role
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma vznikla v roce 1994, od roku 1998 profesionálně montujeme solární systémy a zastřešení bazénů. V roce 2000 jsme navíc začali s montážemi bazénů, vířivých van a jezírek. Od roku 2004 jsme obor podnikání rozšířili o montáže tepelných čerpadel a klimatizací. Naše firma je schopna na klíč…

4J.F.C. CZ a.s.

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlinská 579 , České Budějovice Bezdlužná

Výrábíme zastřešení bazénů a vířivých van značky JFC. Prodáváme kryty, bazény, vířivky, fotbalové střídačky, čekárny, atypické zastřešení, světlíky, přístřešky, solární sprchy. Nabízíme konstrukce v eloxu.


Firmy v dalších lokalitách


Bazénové kryty v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Bazénové kryty najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.