Bednění schodišť – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1TESAŘSTVÍ - Libor Musil1 pobočka

Jakubské náměstí 1/1, Jihlava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Provádíme veškeré tesařské práce. Zaměřujeme se na střešní vazby, kladení břidlice, srubové stavby (sruby), šindelové střechy, chemické ošetření a výrobu schodišť, ručně tesané trámy. Provádíme ostatní pomocné klempířské a pokrývačské práce.

2Tesař Zdeněk

Tesařství, truhlářství. Zakázková výroba stavebního truhlářství, pořez kulatiny. Špaletová okna, schody, dveře.

3JANY Mont s. r. o.

Obětí nacismu 1143…, Cheb
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Nabízíme pronájem, montáž a demontáž lešení a bednění. Prodáváme rámové lešení, prostorový a schodišťový systém BRIO, hliníkové pojízdné moduly BOSS. Dodáváme stěnové, stropní nosníkové, pilířové a sloupové bednění či podpůrné konstrukce.

4Jambor Josef - fasádní lešení

Branišov 53, Zvole Bezdlužná

Nabízíme prodej a pronájem fasádního lešení, pojízdných hliníkových věží, systémového bednění, šalovacích svorek a stavebních schodů.

5Chromý Karel

Kojatín 7, Budišov Bezdlužná

Tesařské práce. Montáže všech typů krovů, střešních vikýřů a vázaných konstrukcí. Návrhy a realizace dřevostaveb. Zakládání staveb, bednění základů, stropů, schodišť, bazénů a nosných železobetonových konstrukcí. Rekonstrukce roubenek.

6PD střechy

Žár 41, Žár
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na kompletní dodávku a realizaci střech, jejich rekonstrukce a opravy. Nabídka klempířských a pokrývačských prací, montáží střešních oken, izolací střech a dalšího. Specializujeme se také na bednění schodišť a věnců, pergoly, altány, dřevostavby a jiné.

7Tesařství Šnajdr

Nabídka tesařských prací. Vyrábíme a stavíme krovy a dřevěné konstrukce. Specializujeme se na opravy historických dřevěných konstrukcí a staveb. Dále nabízíme vrata, podlahy, stropy, bednění schodišť a podskružení kleneb. Poskytujeme předprojektové a projektové přípravy a poradenství.

8Jedlička Jiří - tesařské práce

Služby v oblasti tesařství - dřevostavby, dřevěné schodiště a bednění.

9Treml Radek - tesařství

Nabízíme krovy na rodinné domy či sádrokartonové půdní vestavby, bednění železobetonových schodišť či opravy a výměny poškozených krovů. Montujeme střešní okna, PERI bednění a trubkové lešení. Vyrábíme sbíjené vazníky, pergoly, altány i zahradní sezení. Nabízíme podbíjení říms palubkami.

10Betonové schody, s.r.o.

Zhotovujeme železobetonová schodiště. Provádíme armování železa, bednění, šalování, betonáž, demontáž bednění.


Firmy v dalších lokalitách


Bednění schodišť v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Bednění schodišť najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.