Bufet – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 55 nalezených Filtry

1AGR GASTRO, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(15)
Novoměstská 2241/15, Žďár nad Sázavou
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Jsme dodavatelem profesionální gastronomické techniky – vybavení hotelů, restaurací, cukráren, školních kuchyní atd. Kromě dodávek se zabýváme i návrhy, montážemi a servisem gastro zařízení. Nabízíme vám varné linky, konvektomaty, chladicí zařízení, gastro doplňky a řadu další techniky.

2Slámovo uzenářství, s.r.o.

Výroba a prodej masných výrobků. Prodejna uzenin, masa a lahůdek. Máme také bufet s hotovými jídly. Provozní doba platí i pro bufet mimo sobotu.

3RYBÁRNA U BRÁNY

Věžní 1248/4, Jihlava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

RYBÁRNA U BRÁNY nabízí prodej sladkovodních i mořských ryb a rybích specialit. Sádky a chov ryb - Těšenov 37, 393 01, okres Pelhřimov.

4AGRIPROD CZ a.s. - Hotel Podhrad1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(676)
nám. Čsl. armády 30, Hluboká nad Vltavou Bezdlužná

Hotel Podhrad a depandance Knížecí dvůr nabízí ideální kombinaci komfortního ubytování, výborné gastronomie, sportovního vyžití a wellness služeb v krásném a poklidném prostředí města Hluboká nad Vltavou. Hotel se nachází pod zámkem Hluboká, který je dominantou celého města. Depandanci najdete jen…

5Zelená ratolest a.s. - penzion

1.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova tř. 1847/5, České Budějovice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Penzion České Budějovice s restaurací. Penzion nabízí levné ubytování v historickém centru. Má 2 jednolůžkové, 5 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje, snídaně formou bufetu, úschovnu kol, WIFI připojení a parkování v uzavřeném parkovišti. Součástí je Restaurace Kozlovna, která má kapacitu 160 míst,…

6Krumlovská fontána, veřejná obchodní společnost

Zákusky, dorty, zmrzlinové a ovocné poháry, teplé a studené nápoje. Výroba dortů na zakázku. Restaurace pro 60 osob. Česká a mezinárodní kuchyně. Jednotné menu pro skupiny. Bufet pro 50 osob. Teplá jídla, lahůdky, točené pivo Samson.

7Závodní stravování Plzeň - Josef Vanický

Koterovská 621/166, Plzeň
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Společnost nabízí rozvoz obědů a stravování v jídelně. Dále také cateringové služby. Hotová jídla rozvážíme na vaše vyžádání po celé Plzni v termosech a teplá.

8Hotel Lafonte****

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Majakovského 707/29, Karlovy Vary -… Bezdlužná

Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel nabízí ubytování v jedno, dvoulůžkových pokojích či v apartmánech s koupelnou a WC. V ceně ubytování je snídaně formou bufetu. Možnost zakoupení polopenze. Mezi lázeňské služby patří wellness, bazén s protiproudem, vířivka, sauna, koupele či masáže. Součástí hotelu je…

9KATOLICKÉ GYMNÁZIUM Třebíč1 pobočka

Katolické gymnázium Třebíč je katolické gymnázium, které se nachází na třebíčském Jejkově. Katolické gymnázium navazuje na tradici bývalé jejkovské serafínské školy. Škola sídlí v budově bývalého kapucínského kláštera. Ve škole je 12 tříd a díky novému areálu navíc počítačová učebna, specializované…

10LESSL - VIOLA s.r.o.- RESTAURACE A CUKRÁRNA VIOLA

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 34, Jaroměřice nad…
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Jsme firma, která vznikla v roce 1995 v Jaroměřicích nad Rokytnou. Nabízíme veškeré pohostinství a cateringové služby, dále máme v provozu cukrárnu s velkým výběrem zákusků, řezů a dortů, dále 2 bufety se studenou i teplou kuchyní a nakonec závodní stravování denně s výběrem ze 3 jídel.


Firmy v dalších lokalitách


Bufet v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Bufet najdete 55 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 50 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.