Bungalovy na klíč, míru – Jižní a Západní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Renostav Třeboň s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Nádražní 641, Třeboň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme profesionální stavební firma. Realizujeme výstavbu rodinných domů na klíč (nízkoenergetické bungalovy, patrové a řadové domy, typové domy), rekonstrukce nemovitostí (byty, rodinné domy, nebytové prostory, zemědělské objekty), půdní vestavby, zateplení budov a další služby.

2PROSTAV alfa, s.r.o.

Provádíme ekostavby včetně jejich změn a odstraňování. Nabízíme truhlářské práce.

3Jagelavičius Gintaras

Hosov 31, Jihlava Bezdlužná

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů na klíč, včetně projekce. Nabídka provedení zednických prací - betonování, vyzdívání, omítání, štukování a další. Zateplení fasád. Pokládka obkladů a dlažby. Montáž sádrokartonu. Instalatérské práce.

4STAVITELSTVÍ - Pejchal Josef

Stavební práce. Instalatérství. Stavba nízkoenergetických domů na klíč. Rekonstrukce staveb, bytových jader, koupelen. Prodej, stavba krbů.

5IRLA, s.r.o.

Staví rodinné domy na klíč typu bungalov, nízkoenergetické domy, pasivní domky a to jak dřevostavby tak i zděné. Provádí zemní práce a odvoz materiálu. Realitní kancelář nabízí stavební parcely k výstavbě rodinných domů, bytů, domů i komerčních nemovitostí.

6JELEN Development s.r.o.

Brigádnická 1723/4, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obchodní firma zabývající se developerskou činností v oblasti rodinného bydlení. Nabízíme k výstavbě a prodeji rodinné domy na klíč, řadové domy na klíč, přízemní bungalovy a stavební parcely. To vše v atraktivních lokalitách a výhodným financováním.

7DŘEVĚNÉ ECO STAVBY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Haklovy dvory 2185, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma provádí výstavbu rodinných srubových domů, dřevěných rekreačních chat na klíč. Kompletní výroba a montáž, vše dle přání investora. Dále nabízíme dřevostavby - chatky, zahradní domky, altány. Vyrábíme schody, schodiště, dřevěná okna, dveře, podlahy.

8KOP KD s. r. o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Komorní Dvůr 57/12 , Skalka - Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme výstavbu rodinných domů v atraktivní lokalitě Komorní Dvůr. Lokalita Komorní Dvůr je klidna vilova cast na okraji mesta Cheb.

9VROS stavební s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Radkov 85, Radkov Bezdlužná

Společnost Vros stavební s.r.o. je na trhu od roku 2007. Rozhodla se vydat cestou nízkoenergetické a pasivní výstavby rodinných domů. Samotné know-how výstavby získala od společnosti Europanel s.r.o.. Z jejichž systému již vystavěla přes 30 rodinných domů a patří k největším odběratelům tohoto…


Firmy v dalších lokalitách


Bungalovy na klíč, míru v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Bungalovy na klíč, míru najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.