Česká literatura – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1KNIHKUPECTVÍ OTAVA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(26)
Komenského 1603/33, Jihlava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

KNIHKUPECTVÍ OTAVA s.r.o. nabízí prodej knih, beletrie, slovníků, učebnic a dětské literatury. Otevírací doba: Po - Pá 8.00 - 18.00, So 8.00 - 11.30 hod.

2Šádek Štěpán

Prodáváme učebnice pro základní školy, základní praktické školy i odborná učiliště. Dále je možné u nás zakoupit mapy, altasy, slovníky i školní potřeby.

3Škola EKONOMIKY a CESTOVNÍHO RUCHU, soukromá střední odborná škola s.r.o.

Náš cíl – Vaše úspěšná budoucnost. Studuj obory, které tě budou bavit: Ekonomika a cestovní ruch, Management aktivního volného času, Mediální marketing, Právní administrativa, Předškolní pedagogika. Soukromá škola ekonomiky a cestovního ruchu vznikla v roce 1991 jako jedna z prvních škol tohoto…

4Melcer Vratislav1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(30)
Česká 232/21 , České Budějovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zabýváme se výkupem a prodejem knih, grafiky, pohledů, fotografií a obrazů. Nabízíme rámování a paspartování grafik. Provádíme knihařské práce. Součástí našeho sortimentu jsou cestopisy, beletrie, detektivky, encyklopedie, rukopisy, technická literatura nebo divadelní hry.

5Ing.Pavel Kopp - Nakladatelství KOPP

Jsme všeobecné knihkupectví s rozšířenou nabídkou odborné literatury různých oborů a vzdělanostních úrovní. Nabízíme také skripta Zdravotně-sociální fakulty JČU, učebnice pro všechny stupně vzdělání, odbornou literaturu pro logopedy a cvičné texty.

6Shakespeare & synové s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(29)
Soukenická 44, Český Krumlov
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provozujeme knihkupectví. Nabízíme prodej nových i použitých knih v angličtině, odborné cizojazyčné literatury.

7Petrášek František

Prodávám biblickou literaturu, cizojazyčné bible a pomůcky pro studium bible.


Firmy v dalších lokalitách


Česká literatura v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Česká literatura najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.