Chladící agregáty – Jižní a Západní Čechy

Chladící agregáty jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi žádané. Tyto zařízení slouží k udržení nízké teploty v různých průmyslových procesech.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1VM HYDRAULIK – HYDROPNEUMATICKÉ AKUMULÁTORY

U Koupaliště 348, Svratka Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na návrhy, výpočty, prodej a servis hydropneumatických akumulátorů a chladičů kapalin. Nabízíme vám membránové akumulátory, akumulátorové stanice, deskové chladiče, průmyslové chladicí agregáty a mnoho dalšího. Kontaktujte nás. Jsme váš spolehlivý partner pro hydrauliku.

2Stupka František, Ing.

Firma Ing. František Stupka působí na trhu v oblasti konstrukce obráběcích strojů a hydraulických zařízení od r. 1992. Působíme v oblasti konstrukcí obráběcích strojů a hydraulických zařízení. Servis hydraulických lisů hydraulických zařízení.

3Obchodní vybavení s.r.o.1 pobočka

U Školky 171, Borek Bezdlužná

Nabízíme kompletní vybavení obchodů a supermarketů. V naší nabídce naleznete chladicí vitríny, pokladní boxy, obslužné a vystavovací regály a další zařízení. Vyberte si i Vy z našich produktů. Dodáváme pouze osvědčené, kvalitní a léty prověřené výrobky MAGMA.


Firmy v dalších lokalitách


Chladící agregáty v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky nim je možné uchovávat potraviny, léky a další produkty v optimálních podmínkách. Chladící agregáty jsou také nezbytné pro chlazení strojů a zařízení v průmyslových halách. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní chladící agregáty, určitě se podívejte na nabídku místních dodavatelů. S jejich pomocí si můžete být jisti, že vaše produkty budou vždy skladovány v optimálních podmínkách.