Čipování koček – Jižní a Západní Čechy

Čipování koček je moderní a efektivní způsob, jak zajistit bezpečnost a ochranu vašeho domácího mazlíčka. Čipování koček se provádí pomocí malého mikročipu, který se vloží pod kůži kočky.

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1MVDr. Otakar Meloun - VETERINÁŘ

5.0
★★★★★
★★★★★
(42)
U Střelnice 1846, Chotěboř
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá i velká zvířata. Našim pacientům poskytujeme kompletní veterinární péči. Specializujeme se na interní medicínu, chirurgii měkkých tkání, ortopedii, fyzioterapii a stomatologii. Navštivte naši veterinu v Chotěboři.

2Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(367)
U Lesa 1740/1, České Budějovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Specializujeme se na ortopedii malých zvířat, všeobecnou chirurgii, kardiologii a neurochirurgii. Navštivte naši …

3Veterinární centrum Strakonice

4.9
★★★★★
★★★★★
(87)
Písecká 1114, Strakonice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičková veterinární klinika. Specializujeme se na dermatologii, neurochirurgii, ortopedii pro zvířata a další obory. U nás provádíme laboratorní a zobrazovací vyšetření včetně magnetické rezonance pro zvířata. Provádíme také hydroterapie pro zvířata. Navštivte naši veterinu ve…

4MVDr. FRANTIŠEK KOSTKA

4.9
★★★★★
★★★★★
(214)
Královský vršek…, Jihlava
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči psům, kočkám, drobným savcům i exotickým ptákům a plazům. Specializujeme se zejména na interní a infekční choroby psů, koček a dalších zvířat. Disponujeme moderním přístrojovým a laboratorním vybavením. Navštivte naši veterinu…

5Rytíř Luděk, MVDr. - KLINIKA U RYTÍŘE

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Staroklokotská 29, Tábor
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace,která se zabývá léčbou zvířat včetně poradenské činnosti. Je vybavena a rozšířena tak, aby odpovídala nejvyšším požadavkům zákazníků.

6Caltová Dagmar, MVDr. - U Tří voříšků

Barákova 585/59a, Plzeň
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace poskytující interní ošetření, chirurgické zákroky, tetování štěňat, akupunkturu, odstraňování zubního kamene, trhání zubů i čipování aj.

7VETERINÁRNÍ ORDINACE Chotěboř - MVDr. Roman MYŠKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Legií 443 , Chotěboř
Otevřeno do 18:30
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace poskytuje ošetřující péči drobným savcům a hospodářským zvířatům. Základní klinické ošetření koček, psů, koní, drobných přežvýkavců, exotických zvířat a fretek. Mezi naše služby patří vakcinace (očkování), odstranění zubního kamene, čipování zvířat, chirurgie měkkých…

8Kučera Luděk MVDr. - VETERINÁRNÍ ORDINACE

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Sokolovská 5081/48, Jihlava
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Všeobecná veterinární medicína psů, koček, terarijních zvířat, drobných savců a exotických ptáků. Provádíme diagnostiku a posuzování dysplazie kyčelních, loketních kloubů a luxace pately.

9MVDr. Martin HORKÝ

Poskytování veterinární ambulantní péče. Nabízíme vakcinace, čipování, antiparazitika, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců.

10Veterina Ledeč s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(70)
Hrnčíře 29, Ledeč nad Sázavou…
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní služby pro velká i malá zvířata. Poradíme Vám s prevencí, a léčbou. Nabízíme i specializovaná vyšetření (digitální RTG, ultrazvuk, hematologické a biochemické vyšetření krve). Díky modernímu vybavení můžeme provádět i náročné chirurgické zákroky. Kromě veterinární péče nabízíme i…


Firmy v dalších lokalitách


Čipování koček v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tento čip obsahuje unikátní identifikační číslo, které je spojeno s majitelem kočky v centrální databázi.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je čipování koček velmi populární a mnoho majitelů koček se rozhoduje pro tuto metodu ochrany svých mazlíčků. v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí čipování koček za přijatelné ceny.

Výhody čipování koček:

1. Bezpečnost - Čipování koček umožňuje rychlé a snadné zjištění majitele kočky v případě, že se ztratí nebo bude odcizená.

2. Identifikace - Každý čip obsahuje unikátní identifikační číslo, které je spojeno s majitelem kočky v centrální databázi.

3. Snadné a bezbolestné - Čipování koček je rychlý a bezbolestný proces, který nezatěžuje kočku.

4. Celoživotní ochrana - Čip zůstává v kočce po celý život a poskytuje tak celoživotní ochranu.

5. Povinnost - V některých zemích je čipování koček povinné.

Postup čipování koček:

1. Kočka je před čipováním zkontrolována veterinářem.

2. Veterinář vloží mikročip pod kůži kočky pomocí speciální stříkačky.

3. Po čipování je kočka zkontrolována a majitel obdrží potvrzení o čipování.

4. Majitel kočky musí zaregistrovat čip v centrální databázi.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je čipování koček běžnou praxí a mnoho majitelů koček se rozhoduje pro tuto metodu ochrany svých mazlíčků. Pokud máte zájem o čipování vaší kočky, obraťte se na veterinární kliniku v oblasti Jižní a Západní Čechy a domluvte si termín pro čipování.