Čipování psů – Jižní a Západní Čechy

Čipování psů je proces, při kterém se do těla psa vloží malý mikročip, který obsahuje informace o majiteli a jeho kontaktu. Tento proces se stává stále populárnějším a mnoho majitelů psů se rozhoduje svého mazlíčka čipovat.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1Veterinární centrum Strakonice

4.9
★★★★★
★★★★★
(87)
Písecká 1114, Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičková veterinární klinika. Specializujeme se na dermatologii, neurochirurgii, ortopedii pro zvířata a další obory. U nás provádíme laboratorní a zobrazovací vyšetření včetně magnetické rezonance pro zvířata. Provádíme také hydroterapie pro zvířata. Navštivte naši veterinu ve…

2MVDr. FRANTIŠEK KOSTKA

4.9
★★★★★
★★★★★
(214)
Královský vršek…, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči psům, kočkám, drobným savcům i exotickým ptákům a plazům. Specializujeme se zejména na interní a infekční choroby psů, koček a dalších zvířat. Disponujeme moderním přístrojovým a laboratorním vybavením. Navštivte naši veterinu…

3Rytíř Luděk, MVDr. - KLINIKA U RYTÍŘE

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Staroklokotská 29, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace,která se zabývá léčbou zvířat včetně poradenské činnosti. Je vybavena a rozšířena tak, aby odpovídala nejvyšším požadavkům zákazníků.

4Caltová Dagmar, MVDr. - U Tří voříšků

Barákova 585/59a, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace poskytující interní ošetření, chirurgické zákroky, tetování štěňat, akupunkturu, odstraňování zubního kamene, trhání zubů i čipování aj.

5VETERINÁRNÍ ORDINACE Chotěboř - MVDr. Roman MYŠKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Legií 443 , Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace poskytuje ošetřující péči drobným savcům a hospodářským zvířatům. Základní klinické ošetření koček, psů, koní, drobných přežvýkavců, exotických zvířat a fretek. Mezi naše služby patří vakcinace (očkování), odstranění zubního kamene, čipování zvířat, chirurgie měkkých…

6Kučera Luděk MVDr. - VETERINÁRNÍ ORDINACE

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Sokolovská 5081/48, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Všeobecná veterinární medicína psů, koček, terarijních zvířat, drobných savců a exotických ptáků. Provádíme diagnostiku a posuzování dysplazie kyčelních, loketních kloubů a luxace pately.

7MVDr. Martin HORKÝ

Poskytování veterinární ambulantní péče. Nabízíme vakcinace, čipování, antiparazitika, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců.

8Veterina Ledeč s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(70)
Hrnčíře 29, Ledeč nad Sázavou…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kompletní služby pro velká i malá zvířata. Poradíme Vám s prevencí, a léčbou. Nabízíme i specializovaná vyšetření (digitální RTG, ultrazvuk, hematologické a biochemické vyšetření krve). Díky modernímu vybavení můžeme provádět i náročné chirurgické zákroky. Kromě veterinární péče nabízíme i…

9Veterinární klinika Na Slunci s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(142)
Holíkova 2750/1a, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární klinika na Slunci v Jihlavě, zajišťujeme komplexní veterinární léčebnou a preventivní činnost zaměřenou na problematiku nemoci malých zvířat (psů, koček, drobných savců a exotických zvířat). Nabízíme léčbu zvířat v těchto oborech: např. prevence (očkování, odčervování aj.), alergologie,…

10VETERINÁRNÍ KLINIKA HUMPOLEC

3.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Jihlavská 367, Humpolec Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata a koně. Nabídka čipování, biochemického vyšetření krve či mikroskopického vyšetření. Vyšetření zvířat před výjezdem do zahraničí. Osvědčení na výstavy, rentgenologická vyšetření.


Firmy v dalších lokalitách


Čipování psů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je čipování psů povinné a majitelé musí zajistit, aby byl jejich pes čipován do 3 měsíců od narození nebo do 1 měsíce od převzetí. Pokud majitel nesplní tuto povinnost, může být pokutován.

Důvody pro čipování psů jsou různé. Jedním z hlavních důvodů je zajištění bezpečnosti psa. Pokud se pes ztratí, může být snadno identifikován a vrácen majiteli. Díky čipování se také snižuje počet opuštěných psů v útulcích.

Dalším důvodem pro čipování psů je ochrana veřejného zdraví. Pokud by pes napadl člověka, mohl by být snadno identifikován a majitel by mohl být zodpovědný za jeho chování.

Proces čipování psů je rychlý a bezbolestný. Mikročip se vkládá pod kůži na krku psa a je velikosti zhruba jako zrno rýže. Po vložení čipu se pes může vrátit domů a pokračovat v běžných aktivitách.

Výhody čipování psů:

- Zajištění bezpečnosti psa
- Snížení počtu opuštěných psů v útulcích
- Ochrana veřejného zdraví
- Rychlý a bezbolestný proces

Pokud máte psa, je důležité zajistit jeho čipování. Tento proces je nejen povinný, ale také prospěšný pro bezpečnost vašeho mazlíčka a ochranu veřejného zdraví. v oblasti Jižní a Západní Čechy je čipování psů povinné, takže nezapomeňte zajistit, aby byl váš pes čipován včas.