Cukrářské práce, cukrářství – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 190 nalezených Filtry

1Pekařství Vonka, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
náměstí ČSA 41, Moravské Budějovice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Pekařství a cukrářství Vonka, s. r. o. nabízí pekařské a cukrářské výrobky připravované na základě tradičních receptur a výrobních postupů, které jsou pracnější a zároveň i dražší, ale jsou zárukou kvality nabízených výrobků. Naše výrobky jsou každý den čerstvé, nikdy pečivo nemrazíme ani…

2Špačková Jana - SVĚŽENKA

4.8
★★★★★
★★★★★
(479)
Žatecká 952, Kralovice

Distribuce a výroba cukrovin. Dále i pečeme svatební dorty, modelové dorty, ovocné dorty, výroba dle vlastního zadání a cukrářské výrobky. Výrobky s použitím umělých sladidel, minidezerty, svatební cukroví, zákusky, rozvoz pro cukrárny a velkoodběratele.

3Vladimíra Veselá - cukrářství s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(35)
Kotnovská 173, Tábor
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Cukrářství u Veselých Vám představuje kvalitní cukrářské výrobky, které vycházejí z tradice českého cukrářského řemesla. Produkty jsou vyráběny ručním způsobem podle osvědčených tradičních technologií.

5Vondrovicová Marie1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(32)
Zahořany, Bořice 6, Zahořany Bezdlužná

Vondrovicová Marie - již od roku 1992 nabízí cukrářské výrobky a nabízí posezení u zákusků a kávy či jiných nápojů. Nabízíme zákusky, dorty, sladkosti včetně kávy. Vytváří umělecká díla ve formě svatebních dortů originálních Bořických koláčů a mnoho dalšího.

6BRIGA, a.s. - Mlíčňák

Svobody 74/30, Cheb Bezdlužná

Nabízíme posezení v cukrárně s kavárnou a jídelnou. Nabízíme také možnost objednání dortů, lahůdek a zákusků.

7Kafoňková Lucie- DELFI

Naše cukrářství vyrábí kvalitní domácí dorty a zákusky. Zhotovujeme atypické, svatební, dětské, narozeninové a další dorty.

8Cukrářství Vyskytná s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Vyskytná 20, Vyskytná
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Cukrářství Vyskytná s.r.o. je rodinná firma navazující na tradice zakladatelky paní Anny Rásochové, působící na Vysočině již řadu let. Nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej zákusků, dortů, svatebních dortů, cukroví.

9Bistro Monaco

Bistro Monaco, se sídlem Kostelní 206, 351 37, Luby, v okrese Cheb a v kraji Karlovarský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Pekařství,…

10Jana Fialová

Sladovnická 178, Chotěboř
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Jana Fialová, se sídlem Sladovnická 178, 583 01, Chotěboř, v okrese Havlíčkův Brod a v kraji Kraj Vysočina. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…


Firmy v dalších lokalitách


Cukrářské práce, cukrářství v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Cukrářské práce, cukrářství najdete 190 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 171 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 57 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.