Dětská literatura – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

2Křivánková Jitka - Knihkupectví Jitka

V našem knihkupectví nabízíme pultový prodej a částečně volný výběr knih, map dle vašeho výběru. Rádi vás obsloužíme s úsměvem a odbornou radou.

3KNIHKUPECTVÍ OTAVA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(26)
Komenského 1603/33, Jihlava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

KNIHKUPECTVÍ OTAVA s.r.o. nabízí prodej knih, beletrie, slovníků, učebnic a dětské literatury. Otevírací doba: Po - Pá 8.00 - 18.00, So 8.00 - 11.30 hod.

4Krajská knihovna Vysočiny

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkovo náměstí…, Havlíčkův Brod
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Krajská knihovna dnes ve své činnosti naplňuje úlohu regionálního centra knihovnických, bibliografických a informačních služeb pro síť veřejných knihoven v Kraji Vysočina a vyvíjí celou řadu aktivit. Shromažďujeme a trvale uschováváme domácí literaturu, budujeme universální fond literatury,…

5Šádek Štěpán

Prodáváme učebnice pro základní školy, základní praktické školy i odborná učiliště. Dále je možné u nás zakoupit mapy, altasy, slovníky i školní potřeby.

6Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o (Plzeň)4 pobočky

náměstí Českých…, Plzeň
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozujeme síť kamenných knihkupectví a internetový obchod. Zaměřujeme se na odbornou právnickou a ekonomickou, politologickou, psychologickou a filosofickou, jazykovou a lékařskou literaturu. Prodáváme i sportovní a zahraniční, historická a sociologická díla. Dále v našem sortimentu naleznete…

7Knihysevcik.cz

Solní 240/5 , Plzeň
Otevřeno do 18:30
Bezdlužná

E-shop nabízí beletrii, učebnice, fantasy, křížovky, dětskou a historickou literaturu.

8Matějčková Anna

Náměstí 54, Kaplice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Knihkupectví s širokou nabídkou beletrie, knih pro děti, poezie, odborné i naučné literatury. Také máme nabídku koupě knih přes internet, jsme napojeni na všechny důležité distribuční sítě a tudíž má možnost objednávat nepřeberné množství titulů různého zaměření od více než 450 nakladatelů.

9Pařízek Libor

4.6
★★★★★
★★★★★
(203)
Husovo náměstí 44, Polná Bezdlužná

Prodej beletrie, učebnic, slovníků, dětské literatury, MC a CD. Provoz videopůjčovny.

10Fašková Olga

Prodáváme počítačovou, ekonomickou, právnickou a lékařskou literaturu, učebnice i jazykové, knihy o zahrádkaření, hobby, pro děti, naučné CD-ROM.


Firmy v dalších lokalitách


Dětská literatura v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Dětská literatura najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.