Digitální katastrální mapa – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1GEOMA Cheb, s.r.o.

Havlíčkova 1803/2, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme geodetické práce. Provádíme vytyčení hranic pozemků, geometrické plány, digitální katastrální mapy, poradenství v oboru katastru nemovitostí, zaměření skutečného provedení stavby.

2Pokorný Marek - geodetická kancelář

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Jeronýmova 1553, Písek Bezdlužná

Provádění geodetických prací. A to zaměřování, vytyčování hranic a zakládání staveb. Nabízíme odborné geodetické služby. V současnosti je firma, technicky i personálně, plně vybavená a připravená splnit požadavky na geodetické a kartografické práce ve všech úrovních. Poskytované služby: polohopisné…

3GEOTERA s.r.o.

Naše společnost se zabývá,doplnění podrobného polohového bodového pole, zaměření skutečného stavu krajiny, geodetická dokumentace obvodu pozemkové úpravy, zavedení pozemkových úprav ve formě mapy DKM do katastru nemovitostí,vytyčení hranic pozemků, poradenství, zřízení věcného břemene, rozdělení…

45PGEO s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Na Závodí&…, Humpolec Bezdlužná

Jsme zeměměřická firma. Naší doménou jsou především komplexní práce v silničním stavitelství a inženýrské geodézii. Nabízíme geometrické plány, vytyčování pozemků a staveb, záborové elaboráty, přípravu dokumentace pro katastrální úřady a poskytování konzultační činnosti.

5Novotný Jiří, Ing. - Geodetické práce

Na Okraji 912, Plzeň Bezdlužná

Nabízím geodetické práce - geometrické plány, katastrální mapy, polohopisné práce a další.


Firmy v dalších lokalitách


Digitální katastrální mapa v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Digitální katastrální mapa najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.