Dodávka zámečnických konstrukcí – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je bohatá na zámečnické a konstrukční firmy, které se specializují na dodávky kvalitních výrobků. Tyto firmy nabízejí širokou škálu produktů, jako jsou například dveře, brány, ploty, schodiště, zábradlí a mnoho dalšího.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1STEEL-TECH CZ, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hybrálec 14, Hybrálec Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, technologických celků a kovovýrobou na zakázku. Naší specializací je výroba nerezového zábradlí, interiérových prvků, výplní madel a úchytů skla. Mezi naše další služby patří servis technologií.

2STAVISERVIS spol. s r. o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Deštenská 71, Jindřichův Hradec
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Poskytujeme vám komplexní stavební práce. Zaměřujeme se zejména na rekonstrukce a realizace inženýrských, průmyslových, bytových a občanských staveb. Dále se zabýváme zámečnickou výrobou, zemními pracemi a nákladní dopravou. Prodáváme hutní materiály a stavební keramiku.

3KOVO VZDUCHOTECHNIKA, spol. s r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Dolní Město 277, Dolní Město Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou, kompletací a montáží vzduchotechnických zařízení a zařízení na odsávání škodlivin a prachu. Vyrábíme vzduchotechnické potrubí z černého i pozinkovaného plechu, dodáváme příslušenství. Provedeme zpracování projektové dokumentace.

4Global, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hruškové Dvory 125, Jihlava Bezdlužná

Společnost Global, spol. s r.o. Působí na stavebním trhu již 19let. Pro své zákazníky provádíme kompletní dodávky všech typů střešních konstrukcí včetně zateplení, světlíků, odvodnění, hromosvodů, komínů, stavebních prací apod. včetně širokého spektra odborných doprovodných služeb jako jsou návrhy…

5KONSORCIUM - KOVO

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
nám. 9. května 78, Luka nad Jihlavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zakázková kovovýroba a zámečnictví. Dodáváme garážová vrata ( sekční, rolovací, výklopná ) značky Hörmann. Průmyslová vrata, posuvné brány, křídlové brány s pohony Hörmann. Vyrábíme mříže, výklopné kontejnery, kontejnery s koly, nerezové i ocelové zábradlí. Provádíme svařování pro letecký průmysl,…

6VYKOVO s.r.o.

Pohled 259, Pohled
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme firma zabývající se výrobou a montáží bran: jednokřídlých, dvoukřídlých a samonosných. Zajišťujeme kompletní dodávku na klíč, včetně oplocení jakýchkoliv objektů. Naší předností je vlastní výroba, kvalita a flexibilita. Jsme schopni vyrobit i atypické rozměry. Dále vyrábíme ocelové konstrukce,…

7Jiří Štefka - OCELOVÉ KONSTRUKCE JIHLAVA

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dělnická 4898/1a, Jihlava Bezdlužná

Hlavní činností je výroba ocelových konstrukcí. Dále zámečnické, svářečské, kovoobráběcí práce, práce ve vodě a nedýchatelném prostředí, autodoprava. Řezání a propalování extrémně silných materiálů termickou tyčí. Vyrábíme též branky, ploty, zábradlí a podobně.

8Piskač Jan - ploty, pletiva

4.9
★★★★★
★★★★★
(6)
Náměstí T.G.M. 107, Golčův Jeníkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a montážemi plotů, výrobou plotových polí, vrat, zábradlí a jiných kovových konstrukcí. Montujeme pojezdová vrata a schodiště. Dále nabízíme šrouby, hřebíky, vruty, závitové tyče, matky, hmoždinky a podložky. Dodáváme pracovní obuv, oblečení a ochranné pomůcky.

9Jára Jaroslav

Naše firma vyrábí automatické brány, garážová stání, ozdobné ploty, stavební konstrukce, zábradlí a schodiště. Dále vyrábíme přepravní boxy, lakovací přípravky, strojírenské konstrukce, svářecí metodou Mic Mac, Wig - Tig. Po dlouhodobé spolupráci s našimi obchodními a výrobními partnery v Čechách a…

10Brodský Břetislav

Hosín 194, Hosín Bezdlužná

Nabízíme zakázkovou kovovýrobu, stavební zámečnictví, veškeré svářečské práce, svařování hliníku a nerezu. Dále pak výrobu ocelových a železných konstrukcí, schodů a schodišť včetně točitých. Dodáváme vrata, brány a branky, ploty, mříže, zábradlí, regály a další. Náš výrobní program zahrnuje malé i…


Firmy v dalších lokalitách


Dodávka zámečnických konstrukcí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky své dlouholeté zkušenosti a odbornosti jsou schopny vyhovět požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků.

Dodávka zámečnických a konstrukčních výrobků v oblasti Jižní a Západní Čechy je zajištěna moderními technologiemi a kvalitními materiály. Tyto firmy se snaží neustále inovovat a zlepšovat své produkty, aby splnily požadavky trhu a zákazníků. Díky tomu jsou schopny nabídnout výrobky s vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele zámečnických a konstrukčních výrobků v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat jednu z mnoha specializovaných firem. Tyto firmy vám nabídnou nejen kvalitní výrobky, ale také profesionální poradenství a servis. S jejich pomocí si můžete být jisti, že vaše investice do zámečnických a konstrukčních výrobků bude dlouhodobě úspěšná.