Domovní svítidla – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ENER BRIGHT s.r.o.

Návrhy na míru interiérového a exteriérového LED osvětlení. Kompletní světelný servis. Provádíme domovní i průmyslové elektroinstalace včetně oprav a revizí. Prodej klasických svítidel. Montujeme zabezpečovací systémy. Ochrana domů.

2ELEKTRO BOČKOVÁ s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(67)
Stará cesta 334, Jindřichův Hradec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ELEKTRO BOČKOVÁ, s.r.o. - velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu - vodiče, rozvaděče a hromosvodový materiál, dále topné rohože, ventilátory, svítidla a zdroje světla.

3Zdeněk Šícho - ELEKTROINVEST

Buchenwaldská 351/49, Karlovy Vary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jedná se o velkoobchod a maloobchod s elektroistalačním materiálem, který dále prodává svítidla a příslušenství, jako zářivky, žárovky, rychlospojky, kabely, jističe, chrániče, rozvaděče. Dále nabízí krabice, vypínače, lišty, hromosvody a hromosvodářský materiál.

4ELEKTRO EURON spol. s r. o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Zelená 1844, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se montáží, opravami a údržbou vyhrazených elektrických zařízení, výrobu rozvaděčů nízkého napětí. Prodáváme elektromateriál, svítidla.


Firmy v dalších lokalitách


Domovní svítidla v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Domovní svítidla najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.