Doprava multicar – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1M. A. D., spol. s r.o.2 pobočky

Hromádky z…, Chotěboř
Dnes už má zavřeno

Provádíme servis nákladních automobilů MAN, TATRA, LIAZ, AVIA, autobusů KAROSA, multikár a VZV. Po telefonické dohodě možnost pracovní doby i o víkendu.

2Petr Zbyněk - Zemní práce

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Husova 314, Golčův Jeníkov Bezdlužná

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti zemních prací a výkopových prací. Provádíme zemní práce minibagrem a multikárou, kontejnerová doprava do 6 t. Prodej balicího materiálu. Naši činnost soustředíme i pro oblast Kutná Hora, Čáslav, Praha, Havlíčkův brod, Kolín. Další naši činnosti jsou…

3Městský dům dětí a mládeže Ostrov, příspěvková organizace

4.6
★★★★★
★★★★★
(81)
Školní 231, Ostrov
Dnes už má zavřeno

Dům dětí a mládeže nabízí zájmové kroužky a sportovní aktivity – aerobik, basketbal, fotbal, plavání, sebeobrana, výtvarné činnosti, jazyky a mnoho dalších. Pořádáme letní i příměstské tábory, provozujeme ekocentrum.

4Multi Channel Logistik s.r.o.

Nová Hospoda 20, Bor Bezdlužná

Multi Channel Logistik s.r.o., se sídlem Nová Hospoda 20, 348 02, Bor, v okrese Tachov a v kraji Plzeňský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 274553, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 200 - 249 zaměstnanců. Předmětem…

5Autodoprava Multicar

Autodoprava Multicar, se sídlem Dlouhá 77, 338 42, Hrádek-Nová Huť, v okrese Rokycany a v kraji Plzeňský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

6Vodička Radek

Nabízím služby hodinového manžela. Provádím elektroinstalační, instalatérské, topenářské i úklidové a drobné montážní či zednické práce. Provozuji expresní rozvoz zásilek. Dále nabízím pokládku dlažeb a obkladů.

7ACA Multicar service s.r.o.

Nabízíme odtahové služby, autoklempířství, pneuservis, autoservis. Zajišťujeme opravy karoserií, rovnací stolice, mechanické práce, lakování, výměnu čelních skel a montáž autodoplňků. Plnění i čištění klimatizace, seřízení geometrie náprav a autodiagnostiku.


Firmy v dalších lokalitách


Doprava multicar v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Doprava multicar najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.