Doprava multicar – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1M. A. D., spol. s r.o.2 pobočky

Hromádky z…, Chotěboř
Otevřeno od 6:00

Provádíme servis nákladních automobilů MAN, TATRA, LIAZ, AVIA, autobusů KAROSA, multikár a VZV. Po telefonické dohodě možnost pracovní doby i o víkendu.

2Petr Zbyněk - Zemní práce

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti zemních prací a výkopových prací. Provádíme zemní práce minibagrem a multikárou, kontejnerová doprava do 6 t. Prodej balicího materiálu. Naši činnost soustředíme i pro oblast Kutná Hora, Čáslav, Praha, Havlíčkův brod, Kolín. Další naši činnosti jsou…

3Městský dům dětí a mládeže Ostrov, příspěvková organizace

Školní 231, Ostrov
Otevřeno od 8:00

Dům dětí a mládeže nabízí zájmové kroužky a sportovní aktivity – aerobik, basketbal, fotbal, plavání, sebeobrana, výtvarné činnosti, jazyky a mnoho dalších. Pořádáme letní i příměstské tábory, provozujeme ekocentrum.

4Vodička Radek

Nabízím služby hodinového manžela. Provádím elektroinstalační, instalatérské, topenářské i úklidové a drobné montážní či zednické práce. Provozuji expresní rozvoz zásilek. Dále nabízím pokládku dlažeb a obkladů.

5ACA Multicar service s.r.o.

Nabízíme odtahové služby, autoklempířství, pneuservis, autoservis. Zajišťujeme opravy karoserií, rovnací stolice, mechanické práce, lakování, výměnu čelních skel a montáž autodoplňků. Plnění i čištění klimatizace, seřízení geometrie náprav a autodiagnostiku.


Firmy v dalších lokalitách


Doprava multicar v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Doprava multicar najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.