Dovoz materiálu – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1MILICHOVSKÝ LUBOŠ - AUTODOPRAVA

Nákladní autodoprava. Veškeré zemní práce včetně dovozu, odvozu materiálu. Bourací práce hydraulickým kladivem. Prodej písku a kameniva. Nákladní doprava Milichovský patří v současné době svou kvalitou a rozsahem služeb k významným firmám kraje Vysočina, zabývající se dopravními a obchodními…

2DMS s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dukovany , Dukovany Bezdlužná

DMS s.r.o. se dlouhodobě zaměřuje především na dopravu a přepravu nebezpečných věcí třídy 7 (radioaktivní látky), poskytuje specializované služby v oblasti jaderného palivového cyklu nejen v České republice, ale i v zahraničí.

3Viktorin František - prodej uhlí, písku, štěrku

4.5
★★★★★
★★★★★
(18)
Jihlavská 617/12, Batelov
Otevřeno do 16:00

Prodej: hnědé uhlí (Kostka, ořech – I, ořech - II.),koks (ořech – I, ořech – II),černé uhlí, dřevěné brikety,uhelné brikety, palivové dřevo(štípané, řezané, dřevo v kulatině různé délky),rašelinu, mulčovací kůra. Provádíme zemní práce při terénních úpravách, skrývkách, terénní úpravy rovinných i…

4Netoušek Jiří- nákladní doprava

Provoz nákladní dopravy a pronájem kontejnerů Avia. Přeprava nebezpečných věcí dle ADR, dovoz sypkých a stavebních materiálů a odvoz suti.

5Kratochvíl Stanislav

Zemní práce, odvoz a dovoz stavebního materiálu. Pokládka zámkové dlažby. Kamenné terasy.

6Smejkal Libor - Stavebniny

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Oslavická 152/8, Velké Meziříčí Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem veškerého stavebního materiálu včetně dopravy, zajištění dovozu materiálu dodávkou od výrobce přímo na staveniště. Vypočítáme Vám také cenu a spotřebu materiálu.

7Marek Josef - Ontário - půjčovna lodí a raftů

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Josefy Kolářové 993…, České Budějovice 2 Bezdlužná

Půjčujeme lodě, rafty a vodácké potřeby. Působíme na řece Vltavě, Lužnici, Otavě a Sázavě. Dovezeme lodě na všechny řeky v České republice. Zprostředkujeme doprovodné vozidlo pro převoz bagáže, vybavíme vodáckým materiálem jednotlivce, školní i podnikové výlety. Poradíme s výběrem řeky, kempů a…

8BORUZA s.r.o.

Zajišťujeme dovoz a převoz materiálu vnitrostátně i mezinárodně.

9RM CAR - NÁHRADNÍ DÍLY/AUTOSERVIS

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Radostín nad…, Radostín nad Oslavou
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej nových i použitých dílů, zejména pro vozy CHRYSLER VOYAGER, VOLKSWAGEN TOUAREG, AUDI A4, SUBARU OUTBACK, atd. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

10Křesťan Rudolf, Ing.- UHLOPARK

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Velká Losenice 281, Velká Losenice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodáváme uhlí, brikety, štěrk, písek, mulčovací kůru, oblázky. Zajišťujeme rozvoz a kontejnerovou dopravu. Provádíme zemní práce.


Firmy v dalších lokalitách


Dovoz materiálu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Dovoz materiálu najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.