Druhy dopravy – Jižní a Západní Čechy

Druhy dopravy jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi důležité. Lidé zde využívají různé způsoby dopravy, jako jsou například osobní automobily, autobusy, vlaky nebo kola.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Agrovýkup, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(43)
Bezručova 1125, Moravské Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se obchodem s rostlinnými produkty. Vykupujeme základní druhy obilovin, luštěnin a olejnin. Zabýváme se i výrobou a prodejem krmných směsí pro hospodářská zvířata a prodejem osiv, hnojiv a pesticidů. V neposlední řadě se zabýváme nákladní dopravou. Využijte prodej a výkup…

2METALPLAST s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Věžná 90, Bystřice nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výkupem kovů. Vykupujeme všechny druhy kovových odpadů, železný šrot a barevné kovy. Nabízíme možnost přistavení i odvozu kontejneru na kovový odpad na naše náklady. Mezi naše další služby patří rychlý odvod nebezpečných odpadů vč. administrativy. Navštivte náš kovošrot.

3CK MÁJ spol. s r.o.3 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
V.Volfa 19, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Cestovní kancelář Máj nabízí nepřeberné množství zájezdů všeho druhu – poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, cykloturistika a mnoho dalšího. Vydejte se s námi do termálních maďarských lázní, bavorských lázní Bad Füssing nebo prožijte dovolenou u moře v řecké Sivotě.

4FeMi - centrum Pacov, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Žižkova 1116, Pacov
Otevřeno do 10:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výkupem kovového odpadu, barevných kovů a ekologickou likvidací aut. Vystavíme vám doklad o ekologické likvidaci. Vykupujeme i autobaterie, kabely a papír. Navštivte náš kovošrot v Pacově.

5Zoologická a botanická zahrada města Plzně

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Pod Vinicemi 928/9, Plzeň Bezdlužná Ověřená

Nabízíme prohlídky Zoo Plzeň. Chováme ohrožené druhy zvířat, provozujeme Zoo vláček, komentované prohlídky, veřejné krmení zvířat a to například Nosorožce indického. Součástí zoologické zahrady je botanická zahrada a Akva tera. Rostliny a plazy tu můžete najít z celého světa. Přijďte nás…

6ALVEPAL, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
U Sloupů 35, Vimperk
Otevřeno do 11:00
Bezdlužná

Nabízíme dodávky všech druhů uhlí - německé brikety, dřevěné brikety, hnědé uhlí, černé uhlí, koks.

7EKO-KOBA, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(33)
Na Lázni 489, Polná
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Provozujeme služby sběrného dvora. Zajistíme zpětný odběr elektrospotřebičů. Kontejnerová doprava. Likvidace nebezpečných odpadů. Komplexní odpadové hospodářství firem, včetně poradenství.

8Psí hotel - Hotelmaxx (Břevnice)

4.9
★★★★★
★★★★★
(50)
Břevnice 47, Břevnice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Jedete na dovolenou a nevíte kam se svým psím miláčkem? Provozujeme hotel pro psy i a psí školu. Ubytujeme také kočky. Nabízíme individuální přístup, protože každý pejsek je jiný, stejně jako lidé. Hotel Maxx je specializované moderní ubytovací zařízení, neboli hotel pro psy, ale také kočky a jiná…

9Enhof Karol1 pobočka

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem svítících reklamních panelů, city lightů, reklamních vývěsek, orientačních systémů, interiérových a exteriérových skříněk a dalších. Jsme schopni zajistit dodávku i montáž našich výrobků kamkoliv v rámci České republiky. Reklamní panely vyrábíme ze…

10SPEDICE Věra Štecherová

Husovo náměstí 15, Ledeč nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dovolte, abychom Vám představili naši společnost a podali Vám o nás několik základních informací. Jsme česká dopravní firma – VĚRA ŠTECHEROVÁ – sídlo naší společnosti je v Ledči nad Sázavou a na dopravním trhu fungujeme od roku 1994.


Firmy v dalších lokalitách


Druhy dopravy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Každý z těchto druhů dopravy má své výhody a nevýhody. Osobní automobily jsou pohodlné, ale mohou způsobovat dopravní zácpy. Autobusy jsou levné, ale mohou být pomalé. Vlaky jsou rychlé, ale mohou být drahé. Kola jsou zdravé, ale mohou být náročné na fyzickou kondici. V oblasti Jižní a Západní Čechy je tedy důležité zvážit, který druh dopravy je pro konkrétní situaci nejvhodnější.