Elektrická instalace v paneláku – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1SVITÁK - měření a regulace tepla, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(9)
U Dráhy 783/1, České Budějovice Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na vytápění a solární systémy. Zabýváme se komplexními dodávkami a realizacemi systémů měření a regulace technologických procesů. Provádíme vodoinstalační, plynařské a topenářské práce. Instalujeme tepelná čerpadla, plynové kotle a solární kolektory.

2Michal Votava - topení, plyn, voda

Firma Michal Votava provádí instalatérské práce, topení, plyn, voda a kanalizace. Nabízíme plynové kotle, kondenzační kotle, elektrické kotle, kotle na tuhá paliva, ohřívače vody, bojlery, podlahové vytápění, radiátory, solární systémy, kotelny včetně montáže. Kotlíkové dotace.

3TERMONT PLUS, spol. s r.o.

Nabízíme servis v oblasti instalatérství, topenářství a plynařství (montujeme kotle na tuhá paliva, biomasu, plynové a elektrické, ohřívače vody, domácí vodárny a vybavení koupelen, kotelny, podlahové vytápění, solární systémy a tepelná čerpadla).

4Enerfin plus s.r.o.

Domažlická 116/223, Plzeň-Skvrňany
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Zabýváme se dodávkou a montáží tepelných čerpadlel IVT, Stiebel Eltron Zubadan a Panasonic včetně fotovoltaických systémů na střechy objektů. Dále prodáváme solární a topné systémy, elektrický ohřev vody, větrací jednotky a elektrické vytápění. Poskytujeme poradenství a zpracováváme cenové…

5TEP INSTAL - Zdeněk Spilka a Josef Černý

Provádíme kompletní služby v oboru plynoinstalací a elektroinstalací (prodej, montáž přípojky, revize, rozvody, servis, pozáruční servis, prohlídky plynových zařízení, kotlů, instalace spotřebičů, tepelná čerpadla).

6Práce-elektro Plus, s.r.o.

Litohlavy 136, Litohlavy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme elektrikářské práce. Nabízíme projekty elektrické instalace objektů občanské výstavby, skladových a průmyslových prostor, staveb mobilních operátorů, projekty ochrany před bleskem. Zaměřujeme se na elektroinstalace, rozvody elektřiny, elektro revize a měření oteplení rozvaděčů, instalace…


Firmy v dalších lokalitách


Elektrická instalace v paneláku v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Elektrická instalace v paneláku najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.