Elektrická vodní lázeň – Jižní a Západní Čechy

Elektrická, vodní, lázeň je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek. Tato lázeň se nachází v oblasti Jižní a Západní Čechy a nabízí širokou škálu služeb, které jsou zaměřeny na zlepšení zdraví a pohody návštěvníků.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Holec Tomáš - AUTOKEMP KOMORNÍK1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Strmilov ul., Strmilov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Autokemp Komorník leží u obce Strmilov na břehu rybníka. Nabízíme ubytování v chatkách, karavanech a stanech. V areálu půjčujeme sportovní potřeby, lodičky a šlapadla. Novinky a bližší informace k objednávce do našeho autokempu naleznete na internetových stránkách.

2Zavadil Radek - ZÁMEČNICTVÍ (provozovna)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Průběžná 85, Tábor Bezdlužná

Firma Zámečnictví Zavadil se zabívá Lázeňskými koupelnovými kamny. Dále dodává komínové výměníky pro ohřev vody odpadním teplem z krbových vložek na míru. Zakázková výroba vrat a vrátek tvoří spolu s lanovým programem a výrobou zábradlí ucelenou nabídku nerezových výrobků pro domácí i komerční…


Firmy v dalších lokalitách


Elektrická vodní lázeň v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Elektrická, vodní, lázeň je vybavena moderními zařízeními, která umožňují využití elektroterapie a hydroterapie. Tyto terapie jsou velmi účinné při léčbě různých zdravotních problémů, jako jsou bolesti zad, kloubů a svalů. Navíc, voda v lázních je obohacena minerály, které mají pozitivní vliv na celkové zdraví a pohodu. Elektrická, vodní, lázeň je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zlepšit své zdraví a zároveň si užít relaxaci a odpočinek.