Elektrické strouhače – Jižní a Západní Čechy

Elektrické strouhače jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy stále populárnější volbou pro rychlé a efektivní strouhání potravin. Tyto stroje jsou vybaveny výkonnými motory a ostrými noži, které umožňují snadné a rychlé strouhání s minimálním úsilím.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Natural Jihlava JK s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Humpolecká 286/28, Jihlava Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou racionální výživy, makrobiotické stravy, potravin na bezlepkovou dietu a dalšími produkty pro vaše zdraví. V naší nabídce naleznete těstoviny, potravinové doplňky, produkty a výrobky bez lepku, oleje, tuky a mnoho dalšího.

2JIHOKOV, výrobní družstvo3 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Vrbenská 2769/2, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Družstvo bylo založeno v roce 1952 jako družstvo řemeslníků zlatníci, rytci, hodináři, nástrojaři, zámečníci atd. Postupně se rozšiřovala především kovovýroba a zaváděla se výroba kempinkového nábytku,strojků na strouhanku, autoopravárenství atd.Předmět činnosti: kovodělná a strojírenská výroba,…

3EXTRUDO Bečice s.r.o.3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(30)
Bečice 7, Týn nad Vltavou Bezdlužná

Výroba a distribuce extrudovaných, bezlepkových, dietních a biopotravin. Nabídka bisquitů, kaší, instantních polévek, instantních mouk, strouhanek.

4Jakušová Marie - Keramikaportal.eu

4.9
★★★★★
★★★★★
(6)
Pocinovice 44, Pocinovice Bezdlužná

Keramikaportal.eu - jedná se o ryze ruční výrobu keramiky od originální a ojedinělé práce malířů a točířů až po výrobu. V internetovém prodeji najdete od zahradní keramiky, keramické formy na pečení, mísy, máselnice po strouhátka na česnek, džbánky, hrnky, krmítka a další. Těšíme se na vaší…


Firmy v dalších lokalitách


Elektrické strouhače v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Elektrické strouhače jsou ideální pro přípravu salátů, zeleninových pokrmů a mnoha dalších jídel. Díky svému kompaktnímu designu a snadnému použití jsou tyto stroje skvělou volbou pro každou domácnost v oblasti Jižní a Západní Čechy. Pokud hledáte spolehlivý a výkonný elektrický strouhač, určitě byste měli zvážit nákup tohoto praktického kuchyňského pomocníka.