Elektroprojekce, projektování elektrických zařízení – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Tišl Čestmír

Dodáváme silnoproudé, slaboproudé elektromontážní práce, údržbu, opravy a revize elektrického zařízení. Zhotovení projekce. Montáž domácích telefonů,videotelefonů a jejich servis. Prodej elektrointalačního materiálu. Údržba veřejného osvětlení. Školení dle vyhlášky 50/78sb.

2VÁCLAV ZEITHAML-ELEKTRONN s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Míru 18/I, Střed Bezdlužná

Historie firmy Václav Zeithaml - ELEKTRONN se začala psát koncem roku 1990. Hlavní činností byla výroba elektrických rozváděčů NN. Po restrukturalizaci v roce 1993 si firma vybudovala pevné postavení na trhu v oboru elektro projekce a konstrukce rozváděčů. Reklamní činnost, grafika, reklama, design.

3Pavel Zdeněk - Elektroprojekce

Pavel Zdeněk - Elektroprojekce, se sídlem nám. E. Beneše 10, 399 01, Milevsko, v okrese Písek a v kraji Jihočeský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené…

4KREIS JOSEF

KREIS JOSEF, se sídlem Schwarzova 1286/23, 301 00, Jižní Předměstí-Plzeň, v okrese Plzeň - město a v kraji Plzeňský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

5Sirový Miloslav, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Vlaštovičníku 145, Český Krumlov Bezdlužná

Projektování staveb, technologických a elektro staveb. Elektromontáže silnopoudy a slaboproudy.

6Konplan s.r.o.

Poděbradova 2842/1, Plzeň
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti PLC programování, IT projektového inženýrství, elektroprojekcí aj.

7Elektroprojekce Vincíbr s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(49)
Sadovská 60, Dalovice, Vysoká Bezdlužná

Věnujeme se projekční činnosti v oboru silnoproudé elektrotechniky.


Firmy v dalších lokalitách


Elektroprojekce, projektování elektrických zařízení v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Elektroprojekce, projektování elektrických zařízení najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.