Endoskopie zvířat – Jižní a Západní Čechy

Endoskopie zvířat je moderní diagnostická metoda, která umožňuje veterinárním lékařům prozkoumat vnitřní orgány a dutiny zvířat pomocí endoskopu. Endoskopie se používá u různých druhů zvířat, včetně psů, koček, koní, krav a prasat.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Rytíř Luděk, MVDr. - KLINIKA U RYTÍŘE

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Staroklokotská 29, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace,která se zabývá léčbou zvířat včetně poradenské činnosti. Je vybavena a rozšířena tak, aby odpovídala nejvyšším požadavkům zákazníků.

2Kučera Luděk MVDr. - VETERINÁRNÍ ORDINACE

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Sokolovská 5081/48, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Všeobecná veterinární medicína psů, koček, terarijních zvířat, drobných savců a exotických ptáků. Provádíme diagnostiku a posuzování dysplazie kyčelních, loketních kloubů a luxace pately.

3Potocký Zdeněk MVDr.- koně a malá zvířata

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Humpolecká 234, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Služby: interní a chirurgické ošetření, označení koně/hříběte mikročipem, vyšetření ultrazvukem, endoskopie dýchacích cest, gynekologické vyšetření, RTG vyšetření, odborné ošetření chrupu, vakcinace, diagnostika kulhání, korektura nepravidelných postojů u hříbat, korektura kopyt, ortopedické…

4Veterinární klinika Na Slunci s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(142)
Holíkova 2750/1a, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární klinika na Slunci v Jihlavě, zajišťujeme komplexní veterinární léčebnou a preventivní činnost zaměřenou na problematiku nemoci malých zvířat (psů, koček, drobných savců a exotických zvířat). Nabízíme léčbu zvířat v těchto oborech: např. prevence (očkování, odčervování aj.), alergologie,…

5MVDR. Petr Johanides - VETERINÁRNÍ KLINIKA

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dvořákova 2289/8, Žďár nad Sázavou 6
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz veterinární kliniky pro malá zvířata. Naše veterinární klinika poskytuje klasickou preventivní a terapeutickou činnost, ale díky našemu speciálnímu vybavení umíme řešit i složité případy onemocnění psů a koček. Poskytujeme komplexní veterinární péči. Pohotovostní služba na telefonním čísle…

6Vodička Petr, MVDr. - veterinární ordinace1 pobočka

Zeyerova 168/2, Mariánské Lázně -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše veterinární klinika provádí všeobecnou veterinární medicínu, prevenci onemocnění malých zvířat a očkování. Rentgen, ultrazvuk, ortopedie, neurologie a mnoho dalšího. Prodáváme chovatelské potřeby.

7Veterinární klinika Veterina u kostela

4.7
★★★★★
★★★★★
(231)
Novohradská 1238/120, České Budějovice
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Veterinární klinika.


Firmy v dalších lokalitách


Endoskopie zvířat v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tato metoda je velmi užitečná pro diagnostiku různých onemocnění a poruch, jako jsou gastrointestinální problémy, respirační potíže, urologické problémy a mnoho dalších.

Endoskopie se provádí pomocí tenkého, flexibilního endoskopu, který se vkládá do těla zvířete skrze ústa, nos nebo konečník. Endoskop obsahuje malou kameru a světelný zdroj, které umožňují veterinárnímu lékaři vidět vnitřní orgány a dutiny na obrazovce. Endoskopie je neinvazivní a nezpůsobuje zvířatům žádnou bolest.

Endoskopie se provádí v moderních veterinárních klinikách, jako je například klinika v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tato klinika je vybavena nejmodernějšími zařízeními a technologiemi, které umožňují veterinárním lékařům provádět endoskopii s maximální přesností a účinností.

Endoskopie zvířat se provádí následujícím způsobem:

1. Zvíře je umístěno do anestezie, aby se minimalizovalo jeho stres a bolest.

2. Endoskop se vkládá do těla zvířete skrze ústa, nos nebo konečník.

3. Veterinární lékař sleduje obraz na obrazovce a provádí diagnostiku.

4. Pokud je to nutné, může být během endoskopie odebrána vzorky tkáně pro další analýzu.

5. Po dokončení endoskopie se zvíře probudí z anestezie a může být propuštěno domů.

Endoskopie zvířat je velmi užitečná diagnostická metoda, která umožňuje veterinárním lékařům získat důležité informace o zdravotním stavu zvířat. Pokud máte podezření na nějaké zdravotní problémy u vašeho zvířete, obraťte se na veterinární kliniku v oblasti Jižní a Západní Čechy a domluvte si endoskopii.