Ergoterapie – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Psychiatrická léčebna Havlíčkův Brod

2.8
★★★★★
★★★★★
(48)
Rozkošská 2322, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Těžiště zdravotní péče spočívá v kombinaci farmakoterapie, režimové léčby, ošetřovatelského procesu, individuální i skupinové psychoterapie a psychiatrické rehabilitace (včetně ergoterapie, hipoterapie, canisterapie i pohybové rehabilitace); v indikovaných případech závažných duševních onemocnění…

2Rehabilitační ústav pro cévní choroby mozkové spol. s r. o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Dr. Rykra 859, Chotěboř Bezdlužná

Rehabilitační ústav v Chotěboři je od roku 1995 nestátní zdravotnické zařízení. Do ústavu jsou přijímáni především pacienti z regionu Vysočina a kapacita ústavu je doplňována pacienty z celé České republiky. Ústav disponuje 40 lůžky. Léčba je hrazena zdravotními pojišťovnami a pacientům jsou také…

3Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace

4.4
★★★★★
★★★★★
(13)
U Hvízdala 1327/6, České Budějovice Bezdlužná

Posláním našeho domova pro seniory je zajistit kvalitní pobytové sociální služby s celodenním stravováním a 24 hodinovou péči osobám, které z důvodu věku či zdravotního stavu nemohou již pobývat ve svém domácím prostředí.

4Denní a týdenní stacionář Klíček

Nabízíme služby sociálního typu pro postižené jedince s různým postižením. Nabízíme ambulantní i pobytové služby. Komplexní péče , muzikoterapie, keramická dílna, kurzy vaření, hipoterapie, plavání v krytém bazénu.

5Domov pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky

Zaměřujeme se na poskytování sociální péče osobám s mentálním a kombinovaným postižením. Provozujeme denní a týdenní stacionáře a chráněného bydlení.

6Bc. Kateřina Holubová270 poboček

Vystudovala jsem ergoterapii na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Věnuji se neuropsychologické rehabilitaci s pacienty po získaném poškození mozku a s pacienty s nízkou motivací.

7DOMOV DŮCHODCŮ Dobrá Voda

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Pod Lesem 1362/16, Dobrá Voda Bezdlužná

Rádi bychom Vám krátce přiblížili historii Domova důchodců Dobrá Voda. V první řadě by však měla být zmíněna také vlastní historie obce Dobrá Voda u Českých Budějovic, v jejímž nezaměnitelném prostředí se domov důchodců nachází.


Firmy v dalších lokalitách


Ergoterapie v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Ergoterapie najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.