Exprexní překlady – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Jazyková škola Skřivánek, Jihlava15 poboček

Nabídka jazykové školy Skřivánek v oblasti jazykového vzdělávání zahrnuje kurzy pro dospělé i děti, individuální i skupinovou výuku pro firmy a širokou veřejnost, jazykové audity, jazykové zkoušky, a v neposlední řadě i širokou nabídku v oblasti online výuky. Máme bohaté zkušenosti s realizací…

2Vašková Martina, Mgr.- A-TRADI

Zajišťujeme běžné, odborné, expresní a soudní překlady.

3MORAVCOVÁ EVA

Františkánská 120, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme překlady do 40 jazyků, tlumočení obchodních a úředních jednání, odborné, soudní, ověřené, technické, ekonomické, právnické texty, manuály, expresní překlady - angličtina, němčina.

4Smejkal Jan1 pobočka

Překladatelské služby, expresní vyhotovení, soudní ověření z němčiny.

5Skřivánek s.r.o. (pobočka Tábor)15 poboček

Překladatelská agentura nabízí překlady a jazykové korektury ve více než 50 jazycích – expresní, soudně ověřené, odborné, právní, technické či jinak specializované překlady. Dále i poskytuje komplexní tlumočnické služby. Dále zajišťuje jazykové kurzy pro firmy a veřejnost podle metody Effecto.…

6Mgr. Ivana Nezbedová

Topolová 113, Tábor Bezdlužná

Překlady z a do anglického či slovenského jazyka se specializací na právní i ekonomické překlady. Překládám například smlouvy, soudní rozhodnutí, zákony, obchodní podmínky, rozvahy, výroční zprávy či bankovní výpisy. Jsem odborný překladatel pro firmy. Poskytuji také expresní překlady.

7Oberfalcer Rudolf

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Velké náměstí 7, Strakonice Bezdlužná

Překladatelské služby - překlady odborných technických textů z oblasti strojírenství, stavebnictví. Dále nabídka expresních překladů.

8FAIT JAROSLAV

Specializujeme se na překladatelské a tlumočnické služby do německého jazyka. Poskytujeme překlady ekonomických, právních a technických textů, obchodních smluv, návodů k obsluze či manuálů včetně expresních překladů, korespondence, grafické úpravy textů s obrázky.

9Faitová Petra, Mgr.

Překladatelské a tlumočnické služby do anglického a německého jazyka. Poskytujeme překlady ekonomických, právních a technických textů, obchodních smluv i návodů k obsluze a manuálů. Dále nabízíme expresní překlady, korespondenci i grafickou úpravu textů s obrázky.

10YES - překlady a tlumočení, s.r.o. (pobočka Plzeň)2 pobočky

Palackého 331/6, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme překlady do více než 80 jazyků a tlumočení konsekutiva i simultánní, tlum. technika a vlastní tým zajistí překlady odborné, expres se soudním ověřením a nabízíme i on-line překlady a korektury rodilými mluvčími a přepisy textů a CAT nástroje Trados a jiné.


Firmy v dalších lokalitách


Exprexní překlady v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Exprexní překlady najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.