Garanční prohlídka – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Autocentrum Svejkovský1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Plzeňská 823, Rokycany-Plzeňské…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Začátky našeho servisu sahají do roku 1991, kdy byla dokončena stavba naší první budovy, jejíž prostory nyní slouží ke skladování. O několik let později jsme rozšířili nabídku péče o vozidla, kdy v roce 1994 proběhlo slavnostní otevření nové mycí linky pro osobní a dodávkové vozy. Nabízíme čištění…

2AUTO-ALF-servis s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(108)
K Jezu 631/38, Plzeň, Božkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Nabízíme nonstop služby. Zajišťujeme STK a emise včetně přípravy, garanční prohlídky a výměnu autoskel. Provádíme karosářské práce.

3AUTOCENTRUM VYSOČINA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
U Malého lesa 2432, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis. Provádíme opravy všech značek automobilů, diagnostiku, servisní a garanční prohlídky, servis klimatizací, výměny autoskel, odtahová služba, geometrii náprav, autopůjčovnu, renovace laků, čištění interiérů, příprava a zajištění STK.

4AUTOSERVIS KUBÍK s. r. o.

Střížov 42, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme garanční prohlídky nových vozů v záruce, přípravu na STK, měření emisí, opravy a plnění klimatizací, diagnostiku Bosch, test tlumičů, geometrii, montáže tažné zařízení, mechanické opravy, montáž zámků řadící páky atd.

5LUKAS AUTO s.r.o.

Červená hospoda 160, Stařeč
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

LUKAS AUTO s.r.o., se sídlem Červená hospoda 160, 675 22, Stařeč, v okrese Třebíč a v kraji Kraj Vysočina, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 83034, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

6Andrle David

Vidov 72, Vidov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis, kde provádíme opravy vozů,opravy elektroinstalací vozidel, garanční prohlídky.


Firmy v dalších lokalitách


Garanční prohlídka v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Garanční prohlídka najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.