Garanční prohlídka – Jižní a Západní Čechy

Garanční prohlídka je pro mnoho lidí důležitým faktorem při výběru nového vozidla. V oblasti Jižní a Západní Čechy je možné najít mnoho spolehlivých prodejců, kteří nabízejí tuto službu.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Autocentrum Svejkovský1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(106)
Plzeňská 823, Rokycany-Plzeňské…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Začátky našeho servisu sahají do roku 1991, kdy byla dokončena stavba naší první budovy, jejíž prostory nyní slouží ke skladování. O několik let později jsme rozšířili nabídku péče o vozidla, kdy v roce 1994 proběhlo slavnostní otevření nové mycí linky pro osobní a dodávkové vozy. Nabízíme čištění…

2AUTO-ALF-servis s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(143)
K Jezu 631/38, Plzeň, Božkov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Nabízíme nonstop služby. Zajišťujeme STK a emise včetně přípravy, garanční prohlídky a výměnu autoskel. Provádíme karosářské práce.

3AUTOCENTRUM VYSOČINA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
U Malého lesa 2432, Žďár nad Sázavou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis. Provádíme opravy všech značek automobilů, diagnostiku, servisní a garanční prohlídky, servis klimatizací, výměny autoskel, odtahová služba, geometrii náprav, autopůjčovnu, renovace laků, čištění interiérů, příprava a zajištění STK.

4AUTOSERVIS KUBÍK s. r. o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Střížov 42, Cheb
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme garanční prohlídky nových vozů v záruce, přípravu na STK, měření emisí, opravy a plnění klimatizací, diagnostiku Bosch, test tlumičů, geometrii, montáže tažné zařízení, mechanické opravy, montáž zámků řadící páky atd.

5LUKAS AUTO s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(83)
Červená hospoda 160, Stařeč
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

LUKAS AUTO s.r.o., se sídlem Červená hospoda 160, 675 22, Stařeč, v okrese Třebíč a v kraji Kraj Vysočina, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 83034, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

6Andrle David

Vidov 72, Vidov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis, kde provádíme opravy vozů,opravy elektroinstalací vozidel, garanční prohlídky.


Firmy v dalších lokalitách


Garanční prohlídka v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Garanční prohlídka zajišťuje, že vozidlo je v dobrém technickém stavu a že neexistují žádné skryté vady. Tato služba je obzvláště důležitá pro ty, kteří si chtějí být jisti, že jejich nové vozidlo bude bez problémů fungovat po dlouhou dobu. V oblasti Jižní a Západní Čechy je možné najít mnoho prodejců, kteří nabízejí garanční prohlídku jako součást svých služeb. Pokud hledáte spolehlivého prodejce, který vám nabídne kvalitní garanční prohlídku, můžete se obrátit na některého z místních prodejců. S garanční prohlídkou se můžete cítit jistě, že vaše nové vozidlo bude bez problémů fungovat a že nebudete muset řešit žádné nečekané výdaje na opravy.