Garanční prohlídka – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Autocentrum Svejkovský1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Plzeňská 823, Rokycany-Plzeňské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Začátky našeho servisu sahají do roku 1991, kdy byla dokončena stavba naší první budovy, jejíž prostory nyní slouží ke skladování. O několik let později jsme rozšířili nabídku péče o vozidla, kdy v roce 1994 proběhlo slavnostní otevření nové mycí linky pro osobní a dodávkové vozy. Nabízíme čištění…

2AUTO-ALF-servis s.r.o.

K Jezu 631/38, Plzeň, Božkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Nabízíme nonstop služby. Zajišťujeme STK a emise včetně přípravy, garanční prohlídky a výměnu autoskel. Provádíme karosářské práce.

3AUTOCENTRUM VYSOČINA s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
U Malého lesa 2432, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis. Provádíme opravy všech značek automobilů, diagnostiku, servisní a garanční prohlídky, servis klimatizací, výměny autoskel, odtahová služba, geometrii náprav, autopůjčovnu, renovace laků, čištění interiérů, příprava a zajištění STK.

4AUTOSERVIS KUBÍK s. r. o.

Střížov 42, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme garanční prohlídky nových vozů v záruce, přípravu na STK, měření emisí, opravy a plnění klimatizací, diagnostiku Bosch, test tlumičů, geometrii, montáže tažné zařízení, mechanické opravy, montáž zámků řadící páky atd.

5Andrle David

Vidov 72, Vidov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis, kde provádíme opravy vozů,opravy elektroinstalací vozidel, garanční prohlídky.


Firmy v dalších lokalitách


Garanční prohlídka v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Garanční prohlídka najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.