Gastro bazar – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1AGR GASTRO, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(37)
Novoměstská 2241/15, Žďár nad Sázavou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Kompletní i kusové dodávky veškerého gastro zařízení, vybavení hotelů, restaurací, penzionů, barů, cukráren a profesionálních prádelen. Zaměřujeme se na prodej a servis gastro zařízení a gastro doplňků. Připravíme vám vypracování projektu na míru. Koupíte u nás vybavení profi kuchyní, …

2GASTROCENTRUM-PÍSEK s.r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Sedláčkova 238/1/2, Písek
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodej gastronomických zařízení do restaurací, jídelen, kaváren, cukráren, pizzerií a ostatních provozoven, jak od tuzemských tak zahraničních výrobců. Poskytování poradenské činnosti v oblasti gastronomických provozoven a jejich zařízení. Nabídka záručního a pozáručního servisu.

3GASTRONOM 98, s.r.o. - Gastronom98.cz

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Jateční 2690/34b, Plzeň
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti repasování, prodeje i výkupu vybavení pro obchody, restaurace, výrobny, cukrárny a hotely či jídelny aj.

4JEVEL GASTRO, s.r.o.

Zástava, výkup a prodej použitého zboží.

5MARCCRAB GASTRO CB s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(13)
Nemanická 444/4, České Budějovice

MARCCRAB GASTRO CB, s.r.o. - kompletní vybavení pro gastronomii od návrhu po realizaci, chladící a varná technika, roboty, mycí, stolní a výdejní technika, grily, sklo, porcelán a spotřební zboží pro gastro provozy, prodej a výkup použité techniky - gastro bazar.

6IN-GASTRO, s.r.o.

Nabízíme služby prodej vybavení pro gastronomické provozy. Děláme pro Vás profi kuchyně. Služby pro gastronomii a servis. Jednoduše k úsporám.

7Tomáš Jordán

Prodej gastronomického zařízení a vybavení pro restaurace včetně záručního a pozáručního servisu. Provozujeme gastro bazar.


Firmy v dalších lokalitách


Gastro bazar v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Gastro bazar najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.