Gastro bazar – Jižní a Západní Čechy

Gastro bazar v oblasti Jižní a Západní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají kvalitní gastronomické vybavení za výhodné ceny. Na bazar se pravidelně sjíždí prodejci z celého regionu, aby nabídli své zboží zákazníkům, kteří hledají kvalitní a cenově dostupné produkty.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1AGR GASTRO, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Novoměstská 2241/15, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme dodavatelem profesionální gastronomické techniky – vybavení hotelů, restaurací, cukráren, školních kuchyní atd. Kromě dodávek se zabýváme i návrhy, montážemi a servisem gastro zařízení. Nabízíme vám varné linky, konvektomaty, chladicí zařízení, gastro doplňky a řadu další techniky.

2GASTROCENTRUM-PÍSEK s.r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Sedláčkova 238/1/2, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej gastronomických zařízení do restaurací, jídelen, kaváren, cukráren, pizzerií a ostatních provozoven, jak od tuzemských tak zahraničních výrobců. Poskytování poradenské činnosti v oblasti gastronomických provozoven a jejich zařízení. Nabídka záručního a pozáručního servisu.

3GASTRONOM 98, s.r.o. - Gastronom98.cz

4.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Jateční 2690/34b, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti repasování, prodeje i výkupu vybavení pro obchody, restaurace, výrobny, cukrárny a hotely či jídelny aj.

4MARCCRAB GASTRO CB s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Nemanická 444/4, České Budějovice

MARCCRAB GASTRO CB, s.r.o. - kompletní vybavení pro gastronomii od návrhu po realizaci, chladící a varná technika, roboty, mycí, stolní a výdejní technika, grily, sklo, porcelán a spotřební zboží pro gastro provozy, prodej a výkup použité techniky - gastro bazar.

5IN-GASTRO, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chýnov, Nová ves u Chýnova… Bezdlužná

Nabízíme služby prodej vybavení pro gastronomické provozy. Děláme pro Vás profi kuchyně. Služby pro gastronomii a servis. Jednoduše k úsporám.

6Tomáš Jordán

Prodej gastronomického zařízení a vybavení pro restaurace včetně záručního a pozáručního servisu. Provozujeme gastro bazar.


Firmy v dalších lokalitách


Gastro bazar v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V nabídce gastro bazaru v oblasti Jižní a Západní Čechy najdete širokou škálu produktů, jako jsou kuchyňské náčiní, kuchyňské spotřebiče, nádobí, sklenice, talíře a mnoho dalšího. Pokud hledáte něco konkrétního, určitě se na bazaru najde pro vás to pravé. Navíc, díky výhodným cenám, si můžete dovolit pořídit si kvalitní vybavení i s omezeným rozpočtem. Gastro bazar v oblasti Jižní a Západní Čechy je tedy skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí nakoupit kvalitní gastronomické vybavení za výhodné ceny.