Gastrochemie – Jižní a Západní Čechy

Gastrochemie je oblast, která se v poslední době stává stále populárnější. V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho restaurací a kaváren, které se specializují právě na tuto oblast.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Řežábek Oldřich - Gastroservis-cb

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Netolická 1128, České Budějovice
Dnes už má zavřeno

Nabízíme servis a prodej kuchyňského zařízení pro hotely, restaurace, školní jídelny a gastronomické provozy.Dále nabízíme zařízení na úpravu vody, chemie, myček, kávovarů a mlýnků, škrabek brambor, pecí na pizzu, mikrovlných trub, drtičů bio odpadu BOND, výrobníků ledu. Zajišťujeme zakázkové…

2IN-GASTRO, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chýnov, Nová ves u Chýnova… Bezdlužná

Nabízíme služby prodej vybavení pro gastronomické provozy. Děláme pro Vás profi kuchyně. Služby pro gastronomii a servis. Jednoduše k úsporám.


Firmy v dalších lokalitách


Gastrochemie v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Gastrochemie se zabývá studiem chemických procesů, které se odehrávají při přípravě jídla. Díky této oblasti se můžeme dozvědět, jaké složky jsou v potravinách obsaženy a jakým způsobem ovlivňují tělo. Pokud hledáte nové zážitky a chcete ochutnat něco nového, určitě byste měli navštívit restaurace a kavárny v oblasti Jižní a Západní Čechy, které se specializují na gastrochemii.