Generální dodávky staveb – Jižní a Západní Čechy

Generální dodávky staveb jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více vyhledávané. Tento typ služby zahrnuje kompletní řešení stavebních projektů od návrhu až po realizaci.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

V PKS stavby jsme vaším generálním dodavatelem staveb více než 50 let. Hlavním výrobním programem naší stavební společnosti jsou pozemní a inženýrské stavby. Zrealizujeme pro vás průmyslové stavby, stavby pro kulturu, stavby pro sport, stavby pro školství i ekologické stavby.

Poslat poptávku pksstavby.cz 566 697 201

Poskytujeme vám komplexní stavební práce. Zaměřujeme se zejména na rekonstrukce a realizace inženýrských, průmyslových, bytových a občanských staveb. Dále se zabýváme zámečnickou výrobou, zemními pracemi a nákladní autodopravou. Prodáváme hutní materiály a stavební keramiku.

Poslat poptávku staviservis.com 384 371 711

Prumyslové, občanské, inženýrské, bytové stavby. Rekonstrukce, modernizace.

Poslat poptávku nesthb.cz 569 425 151

Poskytujeme veškeré stavební práce pro výstavbu, rekonstrukce i opravy rodinných a bytových domů, průmyslových a historických objektů, včetně projekčních prací. Naše společnost provádí a zajišťuje generální dodávky veškerých stavebních prací spolu se všemi příbuznými obory nutnými pro kompletní…

Poslat poptávku status.cz 565 532 305

Prodáváme stavebniny a stavební materiály, střešní krytiny, hutní výrobky, potřeby pro instalatéry, topenáře a elektrikáře. Zajistíme o jeřábnické práce, odbahňování a výstavbu vodních nádrží. Provádíme kompletní rekonstrukce všech vodních děl. Stavíme rodinné domy. Kontakty naleznete na…

Poslat poptávku zeleny.cz 567 216 905

Zabýváme se projektováním, výrobou a montáží ocelových konstrukcí, ocelových hal, skladovacích hal a speciálních hal na zakázku. Provádíme generální dodávky staveb. Zejména v oblasti zemědělství a průmyslu. K naší výrobě využíváme robotické svařování. Jsme inovativní firma, která využívá…

Poslat poptávku pkd.cz 384 401 311

Naše firma nabízí stavební služby a stavební dozor, včetně nabídky vypracování rozpočtu, projektování staveb, kompletní výstavby a technického poradenství. Dodávka staveb formou generálního dodavatele, inženýrská činnost v investiční výstavbě, vypracování studie investičního záměru.

Poslat poptávku 380 716 005

Zajišťujeme předprojektové přípravy a dokumentace pozemních,vodohospodářských a telekomunikačních staveb, podklady pro vyhledání dodavatelů staveb, inženýrské činnosti, průkazy energetické náročnosti a štítky budov, výkon koordinátora bezpečnosti práce a další odborné činnosti.

Poslat poptávku p-atelier.cz 384 361 628

Provádíme zemní a výkopové práce či výstavbu nových a opravy stávajících lesních cest včetně zimní údržby silnic. Zajišťujeme nákladní dopravu vozidly značek MAN. Realizujeme přepravu stavebního materiálu včetně kameniva, písku, skrývky, senáže, siláže, obilí a další. Prodej náhradních dílů pro…

Poslat poptávku fubiko.cz 384 396 159

Poskytování služeb zaměřených na rekonstrukce a modernizace objektů, protipožární nátěry, ocelové konstrukce, stěnové a střešní opláštění, stěhování a malování. Dále také dodávka hal.

Poslat poptávku abrela.cz 381 416 441

Generální dodávky staveb v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Firma, která se specializuje na generální dodávky staveb, má v oblasti Jižní a Západní Čechy mnoho spokojených zákazníků. Díky svému profesionálnímu přístupu a zkušenostem dokáže zajistit kvalitní a efektivní výstavbu. Generální dodávky staveb jsou ideální pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že jejich projekt bude dokončen včas a bez problémů. V oblasti Jižní a Západní Čechy je tato služba stále více populární a zákazníci si ji velmi pochvalují.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.