Gufera – Jižní a Západní Čechy

Gufery jsou nezbytnou součástí mnoha průmyslových aplikací v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tyto těsnicí prvky slouží k uzavření mezer mezi dvěma pohybujícími se částmi stroje a zabraňují úniku kapalin nebo plynu.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1DAVELOP s.r.o.

Josefodolská 239, Světlá nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma DAVELOP obchoduje v oblasti prodeje ložisek, řetězů, řemenů a dalšího strojírenského sortimentu. DAVELOP je firma mladá nejen historií, ale především svým kolektivem, myšlením a dravou obchodní strategií.

2ADOZ, s.r.o.- Eshop.adoz.cz1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Výrobní 1441, Bystřice nad…

Distributor ložisek SKF, INA, FAG, NACHI, ZVL. Prodáváme ložiska valivá, kluzná a speciální, lineární vedení, řemeny, gufera, o-kroužky, těsnění, maziva a oleje. Lepidla LOCTITE, spojky, řemenice, řetězy, nářadí a hadice.

3PROVISIONTRADE, s.r.o

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Sokolovská 4326/1, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej ložisek, kompletního údržbového sortimentu - ložiska, gufera, hadice, těsnění, pryže. Výroba z pryže, kovu, technického plastu, CNC výroba. Svařování, ohraňování plechů, pálení. Údržba průmyslových strojů a prostor, odstávky strojů, wartungy. Repasování hydraulických a pneumatických…

4Šimek Karel - ložiska

Novohradská 761/33, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Podej ložisek ZKL, ZVL, SKF, klínových řemenů, manžet, segerových pojistek, simerinků a “O” kroužků.tyče tvarovky, sloupky a balustrády, mřížové ploty, umělecké zámečnictví, brány a zábradlí,dálé prodáváme valivá ložiska, kuličková ložiska, kluzná ložiska, vřetenová ložiska, ložiskové jednotky,…

5ESP hydraulika s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(33)
Na Výšině 348/26, Karlovy Vary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výrobu a prodej hydraulických a pneumatických hadic pro stroje a zařízení. Dodáváme komponenty hydraulických systémů, vzduchových rozvodů, rozvodů vody a technických plynů, dle požadavku svých zákazníků. Využíváme metody opískovávání materiálu a k výrobě komponentů soustružnické

6PRAMAR - prodej ložisek

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Roudné 1161/80a, Plzeň, Severní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na nákup a prodej ložisek včetně příslušenství. V naší nabídce najdete ložiska, gufera, těsnění, klínové řemeny nebo O kroužky. Prodáváme lepidla značky Loctite.

7Krejčí Milan- Auto moto Krejčí

Husova 779, Stříbro
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní náhradní díly, příslušenství a doplňky pro vaše motorová vozidla. Prodáváme autodíly, oleje a provozní kapaliny, autokosmetiku a autodoplňky, auto-elektriku, klínové řemeny a gufera, díly na moto JAWA a Babetta.

8Urban Vladimír - MARKOTECH

Výroba a prodej těsnění hydrauliky a pneumatiky. Repasování válců, zakázková kovovýroba, výrba těsnění. Prodej ložisko, gufero, manžeta, O-kroužek, klínové řemeny, plasty.

9AG Motor, spol. s r.o.1 pobočka

Prodáváme náhradní díly na traktory a zemědělské stroje.

10LN MOTO

LN MOTO je e-shop, kde naleznete mnoho náhradních dílů a fotogalerií aby jste si mohli prohlédnout naši práci.


Firmy v dalších lokalitách


Gufera v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Gufery jsou vyrobeny z různých materiálů, jako jsou pryže, silikon nebo teflon, a jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech.

Při výběru gufer je důležité zvážit několik faktorů, jako jsou teplota, tlak a chemická odolnost. Správně zvolené gufery mohou výrazně snížit náklady na údržbu a zvýšit výkon stroje. Proto je důležité spolupracovat s odborníky, kteří vám pomohou vybrat ty správné gufery pro vaše potřeby.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho společností, které nabízejí gufery a související produkty. Pokud hledáte kvalitní gufery za rozumnou cenu, můžete se obrátit na specializované prodejce, kteří vám nabídnou široký výběr gufer a poradí vám s výběrem toho správného produktu pro vaše potřeby.

Využití kvalitních gufer může výrazně zlepšit výkon vašeho stroje a snížit náklady na údržbu. Proto je důležité investovat do kvalitních gufer od spolehlivých dodavatelů v oblasti Jižní a Západní Čechy.