Gynekologický zánět – Jižní a Západní Čechy

Gynekologický zánět je zánětlivé onemocnění, které postihuje ženské pohlavní orgány. Toto onemocnění může být způsobeno různými faktory, jako jsou bakterie, viry, plísně nebo paraziti.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1MUDr. Zdeňka Kravarová - gynekologie a porodnictví

3.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Dr. Bureše 1251/9a, České Budějovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči v oboru gynekologie pro širokou veřejnost. Specializujeme se především na léčbu výtoků a zánětů. Provádíme preventivní gynekologické prohlídky a provozujeme těhotenskou poradnu.

2Medicentrum Biomed s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
náměstí Míru 1077/3, Plzeň
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zdravotnické zařízení poskytující péči v oborech - praktický lékař pro dospělé, interna, chirurgie, gynekologie, rehabilitace, akupunktura, homeopatie, hypnóza, lázeňské procedury, EAV testování, léčba laserem, BST terapie. Provoz poraden - odvykání kouření, křečové žíly, chronické záněty,…


Firmy v dalších lokalitách


Gynekologický zánět v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

ezi nejčastější příčiny patří infekce způsobené pohlavním stykem, nedostatečná hygiena nebo oslabená imunita.

Symptomy gynekologického zánětu mohou zahrnovat bolest v podbřišku, pálení při močení, svědění a pálení v oblasti genitálií, nepravidelné krvácení nebo výtok z pochvy. Pokud se tyto příznaky objeví, je důležité vyhledat lékařskou pomoc.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné navštívit gynekologa v místní nemocnici nebo v soukromé gynekologické ordinaci. Lékař provede vyšetření a předepíše vhodnou léčbu, která může zahrnovat antibiotika, protizánětlivé léky nebo antifungální léky.

Kromě léčby je důležité dodržovat základní hygienická pravidla, jako je pravidelné mytí genitálií, používání kondomů při pohlavním styku a vyhýbání se používání parfémovaných výrobků v oblasti genitálií.

Prevence gynekologického zánětu zahrnuje také pravidelné návštěvy gynekologa a dodržování zdravého životního stylu. To zahrnuje zdravou stravu, dostatek spánku a cvičení.

Výskyt gynekologického zánětu je poměrně častý a může postihnout ženy všech věkových kategorií. Proto je důležité věnovat pozornost příznakům a vyhledat lékařskou pomoc co nejdříve.