Hasičské oděvy – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1POHASERVIS, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Karlovo náměstí 520, Polná
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zajišťujeme služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Nabízíme revize a prodej hasicích přístrojů, zásahové oděvy, pracovní oděvy, hadice a armatury, hydrantové systémy, obuv a rukavice. Poskytujeme odborné poradenství a servis.

2PYROS, spol. s r.o.2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Kožichovice 25, Kožichovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní zabezpečení služeb v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Odpadové hospodářství. Prodej a revize hasicích přístrojů, hydrantů. Požární klapky, ucpávky.

3VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Franze Kafky 341/13, Třešť Bezdlužná

Vyrábíme pánské společenské oblečení pod značkou Chairman Style ( pánská saka, kalhoty, vesty, obleky, pláště ) a pracovní a sportovní oblečení do extrémních podmínek, které chrání nositele proti dešti, větru, mrazu, prachu, ohni a bakteriím.

4Bakovský Radek- PRACOVNIVYBAVENI.CZ

Bakovský Radek- prodává vybavení pro výškové a slaňovacích práce. Od postrojů, karabiny, nožů, trojnožek, tlumičů, ukotvení po lanové protektory, statická lana, přilby a pracovní oděvy i obuv. V nabídce jsou také sekery, hodinky, samonavíjecí zařízení a další. Kvalitní a velký sortiment je určen…

5SNAHA KV, družstvo

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Vančurova 109/1, Karlovy Vary, Stará…
Otevřeno od 7:00

Čalouníme křesla, židle, lehátka, sedačky autobusů atd. Opravujeme autoplachty. Dále se zabýváme opravami stříšek altánů, houpaček nebo pergol. Nabízíme rovněž zakázkovou výrobu pro policii, hasiče, dopravní podniky, řemeslníky a mnoho dalších.

6Krejčí Zdeněk

Působíme v oboru výroba pánských, dámských kožených oděvů, uniforem pro horníky, sbory dobrovolných hasičů.

7Požární bezpečnost, s.r.o.8 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(96)
Královský vršek…, Jihlava

Působíme v oboru prodeje hasičské a záchranářské výzbroje a výstroje. Dodáváme pracovní, zásahové, vycházkové oděvy, zásahovou obuv, přilby CAMP, zásahové rukavice, proudnice, hadice, savice, spojky. Kompletní vybavení pro požární sport, PPS 12. Prodáváme agregáty, čerpadla, dýchací přístroje apod.…

8WARP s.r.o.1 pobočka

Prodej hasičské, pracovní, outdoorové a trekingové obuvi. Nabídka turistického vybavení a termoprádla.

9Kratochvíl J&M s.r.o.

Vyrábíme pracovní oblečení pro nemocnice, hasiče, vojsko a kuchaře.

10Burian Marek - FMB

Krajířova 15, Dačice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Nabízím výrobu a prodej hasičských oděvů a výstroje. V našem sortimentu naleznete také slavnostní stejnokroje, dětské oděvy, přilby, zlaté podbradníky, kšiltovky, bundy a další. Dále nabízíme nášivky, jmenovky, vázanky, značení, brigadýrky, zásahové boty, fleece, kulichy, opasky a jiné.


Firmy v dalších lokalitách


Hasičské oděvy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Hasičské oděvy najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.