Havarijní servis, opravy – Jižní a Západní Čechy

Havarijní servis a opravy jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy nezbytností pro každého majitele vozidla. Bez ohledu na to, jak pečlivě se o své auto staráte, může se stát, že se ocitnete v situaci, kdy potřebujete rychlou a spolehlivou pomoc.

1–10 firem z 57 nalezených Filtry

1Kaufmann Jan – odtahová služba1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U Naděje 443, České Budějovice –… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme odtahovou službu. Zajišťujeme odtah vozidel nepojízdných a havarovaných, vyprošťování vozidel, ekologickou likvidaci autovraků a další služby. Naše odtahová asistenční služba je tu pro vás nonstop.

2Autovrakoviště Golčův Jeníkov1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(52)
5. května 796, Golčův Jeníkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se ekologickou likvidací vozidel, prodejem náhradních dílů a výkupem ojetých i havarovaných vozidel. Mezi naše další služby patří nákladní autodoprava, přistavení kontejneru, odtahová služba, autoservis a pneuservis. Navštivte naše autovrakoviště v Golčově Jeníkově.

3AUTOVRAKOVIŠTĚ - PEUGEOT, CITROËN - Martin Švihálek1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(19)
K Ráji 399, Jaroměřice nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výkupem a prodejem náhradních dílů. Provozujeme autobazar a autovrakoviště pro vozy Peugeot a Citroën. Provádíme ekologickou likvidaci autovraků. Sháníte náhradní díly na vozy Peugeot nebo Citroën? Nebo naopak Váš vůz už je nepojízdný a potřebujete jej ekologicky zlikvidovat?…

4PRO AUTO - DOSTÁL s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(31)
Bratrušín 1160, Bystřice nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše firma není žádným nováčkem v oboru, na trhu operujeme již od roku 1996, kdy jsme nabízeli především opravy a dovoz vozidel. Tyto služby poskytujeme již od počátku našeho působení a naši klienti mají vždy záruku profesionálně odvedené práce, která je podložena letitými zkušenostmi. Naše služby…

5Vaňura František

Kout na Šumavě 87, Kout na Šumavě
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Odtahová služba a autodoprava do 5 tun. Autoservis specializovaný na značku Mercedes-Benz. Opravy všech vozů. Odtáhne havarovaná auta asistenční a vyprošťovací službu pro osobní, dodávková vozidla .

6KH EKO spol. s r.o. - karavany Humpolec2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Jiřice 217, Jiřice Bezdlužná

Firma KH EKO spol. s r.o. se věnuje prodeji, pronájmu a servisu obytných vozů již od roku 2006. V naší nabídce jsou především obytné vozy značky Rimor, které si můžete před pořízením vyzkoušet zdarma v naší půjčovně. Máme nadstandardně vybavená obytná auta. Všechna mají klimatizaci, typovaná pro 6…

7Paseka Milan - SOS249 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(76)
Mlýnská 72b, Jihlava Bezdlužná

Odtahová služba sos24, poskytuje odtahy porouchaných vozidel, odtahy havarovaných vozidel s vyproštěním, asistenční služby, non stop autoopravnu, non stop pneuservis. Odtahová služba s pobočkami: JIhlava, Humpolec, Havlíčkův Brod. Provozní doba NON STOP.

8PRETOL HB s. r. o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(135)
Vystrkov 99, Humpolec

Odtahová a vyprošťovací služba. Vyproštění a odtah kamionů, autobusů a osobních vozidel. Likvidace autonešhod včetně uskladnění a zabezpečení havarovaných vozidel a nákladu. Provoz nákladní dopravy.

9Auto Rosecký s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(32)
Jamská 2436/5, Žďár nad Sázavou

Náš autoservis se věnuje opravám, servisu osobních automobilů, nákladních vozidel a vozidel dopravní a zemědělské techniky. Provozujeme nákladní autodopravu vozidly Tatra a odtahovou službu non-stop. Dále pneuservis osobních i dodávkových vozidel, klempířské práce, diagnostiku a opravy…

10Kořínek Jan

4.3
★★★★★
★★★★★
(52)
5. května 796, Golčův Jeníkov

Naše firma Vám nabízí široký sortiment služeb. Patří mezi ně především ekologická likvidace vozidel - autovraků, autovrakoviště, pneuservis, výkup ojetých a havarovaných vozidel, odtahová služba 24 hodin denně. Dlouholetá praxe a zkušenost ve všech zmíněných službách jsou zárukou dobře odvedené…


Firmy v dalších lokalitách


Havarijní servis, opravy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V takových případech je dobré mít po ruce kontakt na kvalitního poskytovatele havarijního servisu a oprav.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete řadu specialistů, kteří se věnují havarijnímu servisu a opravám vozidel. Tyto služby jsou poskytovány s důrazem na rychlost, spolehlivost a kvalitu. Profesionální týmy techniků jsou vybaveny moderní technikou a nástroji, aby mohli co nejrychleji a nejefektivněji řešit jakékoli problémy s vaším vozidlem.

Havarijní servis a opravy jsou poskytovány pro všechny typy vozidel, včetně osobních, nákladních a užitkových vozidel. Technici mají bohaté zkušenosti s opravami motorů, převodovek, brzdových systémů, podvozků a dalších důležitých částí vozidla. Navíc nabízejí i služby jako je výměna pneumatik, geometrie kol, diagnostika a další.

Pokud hledáte spolehlivého poskytovatele havarijního servisu a oprav v oblasti Jižní a Západní Čechy, můžete se spolehnout na kvalitní služby a profesionální přístup. Technici jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby vám poskytli pomoc v případě potřeby. Kontaktujte je a ujistěte se, že vaše vozidlo bude v dobrých rukou.