Hematologie zvířat – Jižní a Západní Čechy

Hematologie zvířat je obor veterinární medicíny, který se zabývá studiem krevních buněk a krevních procesů u zvířat. Hematologie je důležitá pro diagnostiku a léčbu mnoha onemocnění, jako jsou infekce, anémie, leukémie a další.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Kučera Luděk MVDr. - VETERINÁRNÍ ORDINACE

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Sokolovská 5081/48, Jihlava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Všeobecná veterinární medicína psů, koček, terarijních zvířat, drobných savců a exotických ptáků. Provádíme diagnostiku a posuzování dysplazie kyčelních, loketních kloubů a luxace pately.

2Veterina Ledeč s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(70)
Hrnčíře 29, Ledeč nad Sázavou…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní služby pro velká i malá zvířata. Poradíme Vám s prevencí, a léčbou. Nabízíme i specializovaná vyšetření (digitální RTG, ultrazvuk, hematologické a biochemické vyšetření krve). Díky modernímu vybavení můžeme provádět i náročné chirurgické zákroky. Kromě veterinární péče nabízíme i…

3Potocký Zdeněk MVDr.- koně a malá zvířata

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Humpolecká 234, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Služby: interní a chirurgické ošetření, označení koně/hříběte mikročipem, vyšetření ultrazvukem, endoskopie dýchacích cest, gynekologické vyšetření, RTG vyšetření, odborné ošetření chrupu, vakcinace, diagnostika kulhání, korektura nepravidelných postojů u hříbat, korektura kopyt, ortopedické…

4Aurum Vet s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(158)
K. Světlé 540/6, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární kliniku. Ošetření domácích zvířat a péče o nemocná zvířata.

5Veterinární klinika Veterina u kostela

4.7
★★★★★
★★★★★
(231)
Novohradská 1238/120, České Budějovice
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Veterinární klinika.

6Veterináři s.r.o. - Veterinární ordinace Matoušek

4.9
★★★★★
★★★★★
(110)
Starý Pelhřimov 74, Pelhřimov Bezdlužná

Kompletní léčebná a preventivní veterinární péče v oblasti domácích a hospodářských zvířat. Preventivní ošetření-vakcinace, odčervení, stříhání drápků, ošetření análních žlázek), RTG diagnostiku, sonografické, mikroskopické a biochemické vyšetření či operace.

7PRO ANIMA spol. s r.o.

Dyleňská 45/903, Cheb
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ošetřovnu pro malá a drobná zvířata. Zajišťujeme RTG vyšetření, sonografické vyšetření, biochemické a hematologické vyšetření . Veškeré klinické a chirurgické zákroky včetně ošetření zubů. Provádíme ošetření i např. v ZOO, kravínech apod.


Firmy v dalších lokalitách


Hematologie zvířat v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik veterinárních klinik, které se specializují na hematologii zvířat. Tyto kliniky poskytují komplexní diagnostiku a léčbu krevních onemocnění u domácích zvířat, jako jsou psi, kočky, králíci a další.

Hematologie zvířat zahrnuje následující oblasti:

1. Studium krevních buněk - hematologie zvířat se zabývá studiem různých typů krevních buněk, jako jsou červené krvinky, bílé krvinky a krevní destičky. Tyto buňky mají různé funkce a jsou důležité pro udržení zdraví zvířat.

2. Diagnostika krevních onemocnění - hematologie zvířat se používá k diagnostice různých krevních onemocnění, jako jsou anémie, leukémie, trombocytopenie a další. Diagnostika se provádí pomocí krevních testů, jako je kompletní krevní obraz a další speciální testy.

3. Léčba krevních onemocnění - hematologie zvířat se používá k léčbě různých krevních onemocnění, jako jsou infekce, anémie, leukémie a další. Léčba se provádí pomocí léků, transfuzí krve a dalších terapeutických postupů.

4. Prevence krevních onemocnění - hematologie zvířat se používá k prevenci různých krevních onemocnění, jako jsou infekce, anémie, leukémie a další. Prevence se provádí pomocí očkování, správné výživy a dalších preventivních opatření.

Veterinární kliniky v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí komplexní hematologickou péči pro domácí zvířata. Tyto kliniky mají moderní vybavení a kvalifikovaný personál, kteří jsou schopni poskytnout nejlepší péči pro vaše zvíře.