Historické sbírky – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Prachatické muzeum1 pobočka

Velké náměstí 13, Prachatice Bezdlužná Ověřená

Naše muzeum nabízí stálou expozici s tématikou Zlaté stezky, renesanční památky, sbírka střeleckých terčů a dílo sv. Jana Nepomuka Neumanna. Více informací o našich expozicích najdete na našich internetových stránkách. Kontaktujte nás!

2Galerie Klatovy / Klenová, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(35)
Klenová 1, Klenová Bezdlužná Ověřená

Galerie Klatovy - Klenová - provozuje výstavy moderního umění a sympozia s mezinárodní účastí. V rámci doprovodných programů se uskutečňují komentované prohlídky, přednášky, workshopy a animace. Zvláštní pozornost je věnována dětem a školní. Vznikla v roce 1964 na Klenové jako galerie výtvarného…

3Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(91)
P.O. Box 80 Alšova…, Hluboká nad Vltavou Bezdlužná

Alšova jihočeská galerie je jediné muzeum umění v Jihočeském kraji, patřící k pěti největším institucím svého druhu v České republice. Uchovává umělecká díla od 13. století až po současnou tvorbu a svou sbírkou se řadí mezi nejvýznamnější české instituce.Od roku 1956 je hlavním sídlem galerie…

4Muzeum Lega Tábor

4.6
★★★★★
★★★★★
(672)
Špitálské náměstí…, Malšice Bezdlužná

Muzeum se nachází v historickém jádru města Tábor. Celá expozice je umístěna v národní kulturní památce na Špitálském náměstí. V historické budově na ploše více jak 200m2 uvidíte výstavu stavebnice LEGO ze sbírky jedné sběratelky.

5Muzeum Velké Meziříčí1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(36)
Zámecké schody 1200…, Velké Meziříčí Bezdlužná

Provoz muzea. Vystavujeme historické, etnografické a umělecké sbírky. Specializujeme se na fotografie, modely pozemních komunikací a mostů.

6Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích

4.5
★★★★★
★★★★★
(129)
Hradiště 1, Blovice Bezdlužná

Muzeum vlastní sbírky archeologické, etnografické, umělecko - průmyslové, výtvarné a literárně historické.


Firmy v dalších lokalitách


Historické sbírky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Historické sbírky najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.