Instalace reklamy – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1ELKO Elektro s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Mikuláše Střely 101, Krucemburk
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1991. Firma se zabývá především průmyslovou a bytovou elektroinstalací. Za více než dvacetiletou činnost jsme získali mnoho zkušeností a poznatků z oblasti potravinářského průmyslu, zejména pivovarů, sodovkáren a mlékáren, dále z oblasti dřevozpracujícího, automobilového…

2Fišer Petr - WOLF g.a.d.2 pobočky

Výroba reklamy na auta, desky, transparenty, výlohy, fasádní kresby, vizitky, razítka, atd. Prodej zakázkových počítačových sestav,hardwaru, softwaru a PC her.

3andré media CZ s.r.o.

U Výstaviště 749/30, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specialisté na reklamu v supermarketech - reklamní nosiče CartBoards (nákupní vozíky), CashPoster (rozdělovače nákupu na pokladnách) a InstoreRadio (audio reklama). Kompletní servis od grafiky po instalaci.

4Žák Zdeněk - dopravní značky

Nabízím prodej, pronájem dopravních značek a komplexní služby v oboru dopravního značení.

5Anderle Pavel - výpočetní technika1 pobočka

Chvalšiny 201, Chvalšiny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme výpočetní techniku a software. Provedeme servis IT. Na našich stránkách v odkazech naleznete linky nejen na výrobce základních desek, grafických karet a zvukovek, ale na všechny možné výrobce komponent. Pro každého, kdo si nakoupí v našem e-shopu nabízíme možnost instalace naším technikem…

6Hrbek Lukáš - Polepy aut

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Pražská 438, Písek Bezdlužná

Vyrábíme reklamní polepy na karoserie automobilů, autobusů, vlaků, TAXI atd. Jde o moderní a kvalitní styl reklamy, která nejen upoutá a zapůsobí přímo na zákazníkovy smysly, ale jde především vidět na různých místech v jeden den. Ochrana laku pomocí fólie CarShield, Stoneprotect a KPMF. Jedná se o…

7LESYCO a.s.

LESYCO a.s. je česká firma, která se od roku 1992 zabývá vývojem, projektováním, výrobou, instalací a servisem vážních a dávkovacích systémů. Systémy LESYCO využívají především vážní elektroniku firmy SARTORIUS Mechatronics GmbH, jejímž je LESYCO a.s. autorizovaným obchodním a výrobním partnerem.

8Pittrová Radka- SERVIS PC

4.7
★★★★★
★★★★★
(122)
Americká 396, Staňkov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zajišťujeme servis výpočetní techniky (notebooky, počítače). Dále prodáváme počítače, notebooky, komponenty pro PC a nabízíme zabezpečovací systémy, či výrobu reklamních předmětů.

9Váňová Vladěna - FOLIE NA SKLO - PRECIZ

Nabízíme prodej a instalace folií na sklo vysoké kvality a odolnosti. Garantujeme vysokou kvalitu odvedene prace s ohledem na detail a preciznost.

10Fialka Petr

Polepování automobilů, výloh, vyvěšování bannerů a montáž světelných boxů či výstrčí. Instalace dibondových a forexových desek.


Firmy v dalších lokalitách


Instalace reklamy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Instalace reklamy najdete 29 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 26 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.