Kotlíky na polévky – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ŠKRAMPAL, spol. s r.o.

Nádražní 1582, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma svým zákazníkům nabízí komplexní služby od cenových kalkulací po zajištění dodávek zboží, poradenskou či školící činnost. Instalační materiály v oboru voda, topení, plyn. Systém Nibco. Krbová kamna. Koupelny.

2MA - KO Inspiration s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(18)
K. Světlé 540/6, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej krbových kamen, vložek a kamnářského materiálu - desky, cihly, malty, tmely, revizní otvory, krbové mřížky či izolační desky. Široká nabídka kouřovodů, frézování, vložkování, revize či zděných komínů. Poskytování poradenství v oboru.

3Kysela Jaroslav

Nabízím topenářské, instalatérské a plynařské práce včetně montáží kotlů na tuhá paliva a plynových kotlů. Dále také montáž podlahového vytápění. V našich službách naleznete i instalatérské poradenství včetně rekonstrukce a vybavení koupelen.

4Janů Radek - centrum vytápění

3.8
★★★★★
★★★★★
(60)
Budějovická 918/61, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na prodej, montáž a servis kotlů, peletových kamen a odkouření pro peletová kamna.

5RJ - TRADING s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(60)
Budějovická 918/61, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Poskytujeme poradenství. Zajistíme montáž topení - peletová kamna, kotle: na pelety, tuhá paliva, automatické, plynové kondenzační, podlahové vytápění, akumulační nádrže, tepelná čerpadla, krbové vložky, sporáky na tuhá paliva, kouřovody. Dále nabízíme…


Firmy v dalších lokalitách


Kotlíky na polévky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Kotlíky na polévky najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.