Kotoučové brzdy – Jižní a Západní Čechy

Kotoučové brzdy jsou nezbytnou součástí každého vozidla. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé kotoučové brzdy v oblasti Jižní a Západní Čechy, máte na výběr z mnoha specializovaných prodejců.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1Jan Bubík - autodíly SIMA

4.7
★★★★★
★★★★★
(38)
Chlumova 4755/12, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů na auta a autodoplňků.

2Kořínek Jaroslav -autoservis

4.3
★★★★★
★★★★★
(46)
Pelhřimovská 737, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz autoservisu a pneuservisu. Jsme součástí sítě ELIT. Pro opravy používáme pouze originální náhradní díly. Naše firma poskytuje servisní služby zákazníkům již od roku 1991. Provádíme mechanické opravy všech automobilů, karosářské práce, pneuservis.

3AUTOLA, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(18)
Demlova 1011/25, Třebíč-Horka-Domky Bezdlužná

Prodej náhradních dílů na vozy všech značek. Internetový obchod. Autobaterie, vybavení autoservisů.

4Karkulík Jiří

Prodej náhradních dílů pro osobní automobily.

5Bartoš Pavel - autoservis

Poskytujeme veškeré služby servisu vozidel. Ať už potřebujete servisní prohlídku vozu, výměnu provozních kapalin, brzdových destiček a kotoučů, výměnu žárovky – nebo i větší opravy (opravy po dopravní nehodě, opravy karoserie, motoru, výměna spojky, lakování dílů apod.), vše pro Vás zajistíme. Máme…

6Fübiko, spol. s r.o.

Rodvínov 52, Rodvínov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme zemní a výkopové práce či výstavbu nových a opravy stávajících lesních cest včetně zimní údržby silnic. Zajišťujeme nákladní dopravu vozidly značek MAN. Realizujeme přepravu stavebního materiálu včetně kameniva, písku, skrývky, senáže, siláže, obilí a další. Prodej náhradních dílů pro…

7AUTO HOREJŠ s.r.o.

Na Křemelce 307, Strakonice I
Dnes už má zavřeno

Provádíme servis automobilů a přípravu vozidel na STK. Dále zajistíme seřízení geometrie podvozku, výměnu olejů, tlumičů, výfuků, brzdových destiček a kotoučů. Zabýváme se prodejem náhradních dílů na osobní i dodávkové vozy. Kompletní renovace československých motocyklů.

8CYKLO BARTONÍČEK, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(28)
Skladová 557/20, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodáváme odpružené vidlice, tlumiče, dětské sedačky a kotoučové brzdy.

9Smrčka Václav- AUTOSERVIS-PNEUSERVIS PLZEŇ LITICE

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Řepná 512/25, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí pozáruční a pravidelný servis vozů TOYOTA, opravy osobních a užitkových vozů TOYOTA a dalších značek, výměnu brzdových destiček a kotoučů, výměnu oleje VALVOLINE, pneumatiky pro všechny typy vozidel.

10PNEUSERVIS Řáha

4.6
★★★★★
★★★★★
(163)
Zborovská 62/17, Plzeň, Doudlevce
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pneuservis Řáha.Náš pneuservis si Vám dovoluje nabídnout své služby. Nejmodernější stroje a zařízení, dokonale vyškolení pracovníci jsou zárukou perfektně odvedené práce.


Firmy v dalších lokalitách


Kotoučové brzdy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tyto brzdy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální bezpečnost a spolehlivost při brzdění. Kotoučové brzdy jsou ideální pro všechny typy vozidel, od osobních automobilů až po nákladní vozy. Pokud hledáte kvalitní kotoučové brzdy v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám rádi poradí s výběrem nejlepších brzd pro vaše vozidlo.