Laky na vlasy – Jižní a Západní Čechy

Laky na vlasy jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy stále populárnější. Tyto produkty umožňují snadné a rychlé úpravy účesu, a to bez nutnosti návštěvy kadeřnického salonu.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Mars Svratka, a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Libušina 194, Svratka

Firma Mars - to je nejširší nabídka zpracování výrobků z kovů jak pro domácnost, tak profi! Firma se zabývá zpracováním kovů – především lisováním, svářením, povrchovými úpravami a montáží. Zajišťujeme výrobu produktů dle požadavků a potřeb zákazníka, konstrukční návrhy i zhotovení nástrojů a…

2Jeřábek Jiří - kadeřnické a kosmetické potřeby

Prodej kadeřnických a kosmetických potřeb. Nehtová kosmetika, kadeřnický nábytek. Velkoobchod i maloobchod.

3Pavlína Floriánová1 pobočka

Velkoobchod a maloobchod drogerie. Prodej barev a laků. Točené saponáty.

4LUCKYHAIR ROKYCANY

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Malé náměstí 100, Rokycany
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Studio je vybaveno špičkovou kadeřnickou technikou. Profesionální vlasový stylisté a luxusní prostředí. Vlasová kosmetika idola a schwarczkopf professional a manikúra.

5Franken Maxit s.r.o.

Karlovarská 147, Cheb
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Představujeme Vám na svých webových stránkách výrobky společnosti Franken Maxit s.r.o., která je dceřinou společností Franken Maxit GmbH & Co se sídlem v Azendorfu. Franken maxit gruppe zásobuje své zákazníky zbožím vyrobeným ve vlastních závodech, v osvědčené kvalitě a stále se rozšiřujícím…

6ColorMax s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Kasární náměstí 115…, Cheb
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem barev a laků. Součástí firmy je vlastní tónovací centrum. Provádíme také veškeré stavební práce, výstavbu a rekonstrukce domů i bytů, zateplování fasád, sádrokartony, natěračské a malířské práce či zemní práce a demolice.

7Peroutka František - drogerie

Nabízíme drogistické zboží, kosmetiku, vlasovou kosmetiku, barvy, laky, hnojiva, postřiky, sezónní zboží a bižuterii.

8Janata Petr - Drogerie-barvy-laky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Kašpara…, Radnice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti barev, laků a drogistického zboží.

9Family drogerie s.r.o. (pobočka Kdyně)798 poboček

Náměstí 137, Kdyně
Otevřeno od 8:00

Provoz drogerie s nabídkou pleťové, tělové, vlasové a dekorativní kosmetiky a parfémů. Nabízí také čisticí, prací a dezinfekční prostředky. Sortiment také zahrnuje toaletní a hygienické potřeby, nátěrové barvy a laky.

10Stanislav Svatek s. r. o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(162)
Krasíkovická 2140, Pelhřimov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma vznikla 1. 1. 1991. Hlavní podnikatelskou náplní bylo provádění montáží vody, topení, plynu a páry. Během prvních let začala naše firma rozvíjet i obchodní činnost. Po absolvování začátku v pronajatých objektech roztroušených v různých částech města, byly vybudovány vlastní…


Firmy v dalších lokalitách


Laky na vlasy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky širokému výběru barev a typů laku na vlasy si každý může najít ten správný produkt pro své vlasy. Laky na vlasy jsou vhodné pro všechny typy vlasů, ať už jsou krátké, dlouhé, rovné nebo kudrnaté. Pokud hledáte kvalitní laky na vlasy v oblasti Jižní a Západní Čechy, určitě neváhejte a vyzkoušejte některý z produktů, které jsou k dispozici na trhu. Vaše vlasy vám za to určitě poděkují!