Léčba rázovou vlnou – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Neureiterová Petra - neue petra2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 1536, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Rehabilitace, masáže. Nabízíme laseroterapie, lymfodrenáže – přístrojové a manuální, peloidní zábaly a andulační terapie. Odstranění vrásek, vyhlazení pleti. V oboru působíme více než 20 let, proto můžeme nabídnout prvotřídní kvalitu. Po telefonu možná i jiná pracovní doba.

2Johanusová Marie

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 977 , Hluboká nad Vltavou

Odborné komplexní fyzioterapeutické ošetření - elektroléčba, masáže klasické, reflexní, lymfodrenáže ruční i přístrojové. Dále léčba kyslíkem, slatina a terapie rázovou vlnou. Dále manuální fyzioterapeutická korekce.

3Faměra Karel, MVDr.

4.4
★★★★★
★★★★★
(19)
Sokolovská 624, Strakonice I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace s nabídkou komplexních služeb veterinární léčby ve městě Strakonice - Léčba chorob - infekční, interní, parazitární, kožní. Vakcinace, sonografické (ultrazvuk) vyšetření, laboratorní vyšetření krve. Chirurgické zákroky, stomatologie (odstranění zubního kamene ultrazvukem).…

4REHABILITACE JOHANUSOVÁ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 977, Hluboká nad Vltavou Bezdlužná

Poskytujeme rehabilitační ambulantní péči. Zajišťujeme odborné komplexní fyzioterapeutické ošetření. Specializujeme se na elektroléčbu, klasické i reflexní masáže, ruční i přístrojové lymfodrenáže. Provádíme léčbu kyslíkem, slatinu a terapii rázovou vlnou i manuální fyzioterapeutickou korekci.


Firmy v dalších lokalitách


Léčba rázovou vlnou v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Léčba rázovou vlnou najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.