Léčba sterility – Jižní a Západní Čechy

Léčba sterility je proces, který pomáhá ženám a mužům, kteří mají problémy s početím dítěte. Sterilita může být způsobena různými faktory, jako jsou hormonální nerovnováhy, infekce, genetické faktory, stres a další.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1DĚTSKÝ LÉKAŘ - Erbenova, s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Erbenova 1436, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fyzioterapie a cvičení

2FYZIO Krumlov s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Chvalšinská 242, Český Krumlov-Latrán
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ambulantní pracoviště fyzioterapie, které poskytuje odborná vyšetření, léčbu a prevenci širokého spektra poruch pohybového aparátu u dětí a dospělých.

3Fyzio Gold s.r.o.

Kněžskodvorská 2277…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na prevenci bolesti pohybového aparátu.

4F-rehab s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Senovážné náměstí…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytoval fyzioterapeutických služeb.

5Nemocnice Volyně, s.r.o.

Husova 401, Volyně
Dnes už má zavřeno

Poskytujeme fyzioterapii pro ambulantní i hospitalizované pacienty.

6Nemocnice u Sv. Jiří s.r.o.

Nemocnice u Sv. Jiří je soukromé zdravotnické zařízení poskytující lékařskou péči dětským pacientům od novorozeneckého věku až do 19 let.

7OK REHABILITACE s.r.o. (pobočka Rokycany)14 poboček

Jiráskova 188, Rokycany - Nové…
Dnes už má zavřeno

Poskytujeme komplexní rehabilitační péči s širokým spektrem služeb poskytovaných v oblasti léčebné a preventivní rehabilitace dospělých i dětí. Centra se soustředí na léčbu poruch hybné systému (poúrazových, degenerativních), rehabilitaci kardiovaskulárních onemocnění, stavů po cévních mozkových…

8Sáblíková Miluše MUDr.

Zahradní 580, Bystřice nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost.Ordinace praktické lékařky zajišťuje ambulanci a prevenci pro děti a dorost. Provádíme vyšetření krve a další vyšetření.

9Fyzioterapie Lenka Hrdinová

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vrchlického 415/14, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V roce 1990 jsem ukončila studium v oboru rehabilitační pracovník (fyzioterapeut) v Brně. R. 2006 specializační vzdělávání v oboru Léčebná tělesná výchova. Další vzdělání: Kurz měkké a mobilizační techniky, kurz komplexní terapie léčby lymfedému, odborná stáž na onkolymfo klinice Arcus Brno,…

10Preslová Dana, MUDr. - Gynface, s.r.o.

Velké náměstí 6/14, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme gynekologická ordinace v Písku poskytující kompletní péči pro ženy včetně ultrazvukových vyšetření, očkování, zavádění antikoncepce a sexuálního poradenství. Provádíme specializované vyšetření na patologické změny čípku pomocí videokolposkopu. V naší ordinaci nabízíme očkování proti rakovině…


Firmy v dalších lokalitách


Léčba sterility v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik specializovaných klinik, které nabízejí léčbu sterility.

Léčba sterility může být velmi individuální a závisí na příčině problému. Následující seznam ukazuje některé z nejčastějších metod léčby:

1. Hormonální terapie - Tato metoda se používá k regulaci hormonálních hladin u žen a mužů. Hormonální nerovnováhy mohou být jednou z příčin sterility.

2. In vitro fertilizace (IVF) - IVF je proces, při kterém jsou vajíčka ženy oplodněna spermatem mimo tělo a poté jsou implantována zpět do dělohy. Tato metoda se používá, když jiné metody selhaly.

3. Intrauterinní inseminace (IUI) - IUI je proces, při kterém je sperma muže vloženo přímo do dělohy ženy. Tato metoda se používá, když je problém s kvalitou spermatu.

4. Chirurgická léčba - Chirurgická léčba se používá k odstranění překážek, jako jsou cysty, nádory nebo blokády vejcovodů.

5. Alternativní medicína - Některé ženy a muži se obrací na alternativní medicínu, jako jsou akupunktura, bylinné léky a masáže, aby pomohli zlepšit svou plodnost.

v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici specializované kliniky, které nabízejí tyto metody léčby. Tyto kliniky mají k dispozici moderní vybavení a kvalifikovaný personál, kteří pomáhají pacientům s jejich problémy s plodností.

Léčba sterility může být náročná a stresující pro pacienty i jejich rodiny. Proto je důležité, aby pacienti měli podporu a porozumění od svých blízkých. Kromě toho mohou pacienti využít podpůrných skupin a terapeutických služeb, které jsou k dispozici v oblasti Jižní a Západní Čechy.

Celkově lze říci, že léčba sterility je proces, který může pomoci ženám a mužům s jejich problémy s plodností. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici specializované kliniky, které nabízejí různé metody léčby, aby pomohly pacientům dosáhnout svého cíle - mít dítě.