Léčba zvířat – Jižní a Západní Čechy

Léčba zvířat je důležitou součástí péče o zvířecí společníky. v oblasti Jižní a Západní Čechy existuje několik veterinárních klinik, které se specializují na léčbu zvířat.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1MVDr. Milan Kalužík – veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Nad Vdovečkem 1123, Blatná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Zabýváme se preventivními úkony včetně očkování zvířat, diagnostikou a léčbou onemocnění. Provádíme plánované i akutní operace. Prodáváme kvalitní krmiva. Navštivte veterinu Blatná.

2Rytíř Luděk, MVDr. - KLINIKA U RYTÍŘE

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Staroklokotská 29, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace,která se zabývá léčbou zvířat včetně poradenské činnosti. Je vybavena a rozšířena tak, aby odpovídala nejvyšším požadavkům zákazníků.

3Veterina Ledeč s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(70)
Hrnčíře 29, Ledeč nad Sázavou…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kompletní služby pro velká i malá zvířata. Poradíme Vám s prevencí, a léčbou. Nabízíme i specializovaná vyšetření (digitální RTG, ultrazvuk, hematologické a biochemické vyšetření krve). Díky modernímu vybavení můžeme provádět i náročné chirurgické zákroky. Kromě veterinární péče nabízíme i…

4MVDr. Ing. Zdeněk Pohanka1 pobočka

Újezd 20, Nížkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace veterinárního lékaře. Provádíme veškeré vakcinace, prodáváme preparáty na odčervení, proti blechám a klíšťatům, ošetřujeme běžná onemocnění, máme ultrazvukový přístroj, odebíráme krve zvířat na vyšetření, kožní seškraby atd. Dále provádíme i chirurgické ošetření ran při krátkodobém uspání…

5Veterinární klinika Na Slunci s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(142)
Holíkova 2750/1a, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární klinika na Slunci v Jihlavě, zajišťujeme komplexní veterinární léčebnou a preventivní činnost zaměřenou na problematiku nemoci malých zvířat (psů, koček, drobných savců a exotických zvířat). Nabízíme léčbu zvířat v těchto oborech: např. prevence (očkování, odčervování aj.), alergologie,…

6MVDr. Jolana Smolová

4.6
★★★★★
★★★★★
(78)
Oldřichova 132/2, Třebíč-Horka-Domky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace poskytující péči malým zvířatům.

7DeraVet s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
Hamry nad Sázavou…, Žďár nad Sázavou Bezdlužná

Naše veterinární ordinace nabízí komplexní veterinární služby pro Vaše mazlíčky. Zabýváme se také prodejem veterinárních léčebných prostředků a dalších přípravků. Provádíme rovněž deratizace, desinfekce, desinsekce v zemědělství, potravinářství, zdravotnictví či dalších bytových a nebytových…

8Janouch Libor MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(118)
Urbinská 140, Český Krumlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ordinace pro psy, kočky i exotická zvířata. Nabízíme očkování, veterinární léčba i prevenci, čipování psů, laboratorní diagnostiku, chirugické zákroky a další služby pro vaše mazlíčky.

9MVDr. Vladimír Vavřín - VETERINÁRNÍ OŠETŘOVNA HLUBOKÁ6 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(61)
Boženy Němcové 102, Hluboká nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme preventivní a léčebnou veterinární péči. Zaměřujeme se na stomatologické vyšetření, stomatologické zákroky, ultrazvuk, chirurgii, čipování, konzultace a mnohé jiné. Ošetřující péče pro psy, kočky, domácí hlodavce, hospodářská zvířata a další. Naše veterinární ordinace naleznete ve…

10Soukal František, MVDr.Ing.

U Špýcharu 405, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace. Prevece, diagnostika a léčba nemocí psů a koček. Provádíme čipování zvířat, vakcinace, mikroskopická vyšetření, stanovení diagnózy a hospitalizaci.


Firmy v dalších lokalitách


Léčba zvířat v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tyto kliniky nabízejí široké spektrum služeb, které zahrnují:

1. Preventivní péči - veterináři v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí pravidelné prohlídky a očkování, které pomáhají chránit zvířata před nemocemi.

2. Diagnostiku - veterináři v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou vybaveni moderní diagnostickou technikou, která umožňuje rychlou a přesnou diagnózu zdravotních problémů zvířat.

3. Chirurgické zákroky - veterináři v oblasti Jižní a Západní Čechy provádějí různé chirurgické zákroky, jako je například sterilizace, kastrace, odstranění nádorů a další.

4. Léčbu akutních a chronických onemocnění - veterináři v oblasti Jižní a Západní Čechy léčí zvířata s různými akutními a chronickými onemocněními, jako jsou například infekce, alergie, artritida a další.

5. Nutriční poradenství - veterináři v oblasti Jižní a Západní Čechy poskytují nutriční poradenství, které pomáhá zvířatům udržet zdravou váhu a správnou výživu.

6. Poradenskou službu - veterináři v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici pro poradenskou službu, která pomáhá majitelům zvířat řešit různé problémy, jako jsou například chování zvířat, výcvik a další.

Léčba zvířat je důležitá pro zajištění zdraví a pohody zvířecích společníků. v oblasti Jižní a Západní Čechy mají majitelé zvířat k dispozici širokou škálu veterinárních služeb, které jim pomáhají udržet svá zvířata zdravá a šťastná.