Medová kosmetika – Jižní a Západní Čechy

Medová kosmetika je oblíbená v oblasti Jižní a Západní Čechy díky svým přírodním složkám a účinkům na pokožku. Med obsahuje enzymy a antioxidanty, které pomáhají hydratovat a regenerovat pokožku.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1MASÁŽE v JIHLAVĚ - Vaňková Aneta

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Mlýnská 50, Jihlava Bezdlužná

Rekondiční a relaxační masáže. Prodej přírodních produktů(oleje, kosmetika, aromatherapie). Vyberte si z nabídky: klasické a relaxační masáže, masáže lávovými kameny, havajské masáže, těhotenské masáže, lymfatické manuální masáže, masáže obličeje, medové masáže, čokoládové masáže, indické masáže,…

2Mgr. Zuzana Kašparů - AMFISSA

Naše firma se zabývá výrobou přírodní depilace. K našim výrobkům patří orientální epilace Malago a medová depilace Fructo. Výhodou orientální depilace je malá bolestivost a zpomalení růstu chloupků.

3Regál František

4.9
★★★★★
★★★★★
(20)
Lidická 195, Strakonice
Otevřeno od 9:00

Bio prodejna Ječmínek nabízí biopotraviny v kvalitě BIO, produkty z oblasti zdravé výživy, drogerii, přírodní kosmetiku a rukodělné výrobky.

4Jana Fryčová

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
Husova tř. 183/22, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Tradiční a jediná specializovaná včelařská prodejna v Jihočeském kraji, Vám nabízí mimo včelařských potřeb širokou nabídku přírodních produktů, potravinových doplňků, přírodní kosmetiky, medoviny, medu a Jihočeské keramiky.

5Masážní a regenerační centrum Věra

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Na Solinách 30, Soběslav
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Masážní a regenerační centrum Věra se zabývá několika druhy masáží, jako je Dornova metoda, klasická masáž, Breussova metoda, baňkování, medová masáž, reflexní plosky nohou, Hot Sones - Lávové kameny, čokoládová (včetně zábalu), anticelulitidová masáž, lifting obličeje, přístrojová lymfodrenáž ,…

6MASÁŽE & RELAXACE

Masarykova 885, Humpolec
Otevřeno od 8:00

Nabízíme celou řadu masáží, které se stanou balzámem pro Vaše tělo i duši. Stačí se předem objednat na uvedeném telefonním 776033558. K dispozici pro Vás máme i dárkové poukazy a doplňkový prodej léčivých a kosmetických produktů.

7Omesová Kateřina

Nabízíme provedení kosmetického ošetření, zhotovení semipermanentních řas, depilace a manikůry. Dále provádíme medové masáže.

8Josífková Andrea

Osvobození 343, Cheb
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme kosmetický salón. Nabízíme klasické, medové, anticelulitidní či lomi-lomi masáže, lávové kameny, indickou masáž hlavy, thajskou masáž nohou, rituál pěti elementů a zábaly, ošetření pleti, úpravu obočí, barvení řas i obočí, epilace v obličeji, trvalou na řasy či kolagenovou masku se…

9Přibylová Martina

Staré náměstí 133, Sokolov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodáváme čaj, kávu, bylinky, tinktury a koření. Dále v sortimentu naleznete čajové soupravy, krabičky a sítka, kávové mlýnky či kosmetiku, medovinu a bylinné i pohankové polštáře.

10Hložek Pavel - masáže

Provádím zdravotní, relaxační, lymfatické, zeštíhlující, kokosové, detoxikační medové a aromatické masáže včetně baňkování. Dále prodávám rašelinovou kosmetiku, přírodní esenciální oleje značky Salus a léčivé včelí produkty.


Firmy v dalších lokalitách


Medová kosmetika v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Medová kosmetika je vhodná pro všechny typy pleti a může pomoci s akné, suchou pokožkou a vráskami. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho kosmetických produktů s medem, jako jsou krémy, masky a peelingy. Tyto produkty jsou vyrobeny z kvalitních přírodních ingrediencí a jsou šetrné k pokožce. Pokud hledáte přírodní a účinnou kosmetiku, medová kosmetika je skvělou volbou pro vás.