Medová kosmetika – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1MASÁŽE v JIHLAVĚ - Vaňková Aneta

Mlýnská 50, Jihlava Bezdlužná

Rekondiční a relaxační masáže. Prodej přírodních produktů(oleje, kosmetika, aromatherapie). Vyberte si z nabídky: klasické a relaxační masáže, masáže lávovými kameny, havajské masáže, těhotenské masáže, lymfatické manuální masáže, masáže obličeje, medové masáže, čokoládové masáže, indické masáže,…

2Mgr. Zuzana Kašparů - AMFISSA

Naše firma se zabývá výrobou přírodní depilace. K našim výrobkům patří orientální epilace Malago a medová depilace Fructo. Výhodou orientální depilace je malá bolestivost a zpomalení růstu chloupků.

3Regál František

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Lidická 195, Strakonice
Otevřeno od 9:00

Bio prodejna Ječmínek nabízí biopotraviny v kvalitě BIO, produkty z oblasti zdravé výživy, drogerii, přírodní kosmetiku a rukodělné výrobky.

4Jana Fryčová

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Husova tř. 183/22, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Tradiční a jediná specializovaná včelařská prodejna v Jihočeském kraji, Vám nabízí mimo včelařských potřeb širokou nabídku přírodních produktů, potravinových doplňků, přírodní kosmetiky, medoviny, medu a Jihočeské keramiky.

5Masážní a regenerační centrum Věra

Na Solinách 30, Soběslav
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Masážní a regenerační centrum Věra se zabývá několika druhy masáží, jako je Dornova metoda, klasická masáž, Breussova metoda, baňkování, medová masáž, reflexní plosky nohou, Hot Sones - Lávové kameny, čokoládová (včetně zábalu), anticelulitidová masáž, lifting obličeje, přístrojová lymfodrenáž ,…

6MASÁŽE & RELAXACE

Masarykova 885, Humpolec
Otevřeno od 8:00

Nabízíme celou řadu masáží, které se stanou balzámem pro Vaše tělo i duši. Stačí se předem objednat na uvedeném telefonním 776033558. K dispozici pro Vás máme i dárkové poukazy a doplňkový prodej léčivých a kosmetických produktů.

7Včelka Plzeň - prodej včelařských produktů2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Gerská 2005/4 , Plzeň
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Firma nabízí včelařské potřeby, med, medovou kosmetiku, propolis, mateří kašičku, květní pyl, velký výběr medoviny, potravinové doplňky, medové pivo, etikety, sklenice na med.

8Omesová Kateřina

Nabízíme provedení kosmetického ošetření, zhotovení semipermanentních řas, depilace a manikůry. Dále provádíme medové masáže.

9Josífková Andrea

Osvobození 343, Cheb
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme kosmetický salón. Nabízíme klasické, medové, anticelulitidní či lomi-lomi masáže, lávové kameny, indickou masáž hlavy, thajskou masáž nohou, rituál pěti elementů a zábaly, ošetření pleti, úpravu obočí, barvení řas i obočí, epilace v obličeji, trvalou na řasy či kolagenovou masku se…

10Přibylová Martina

Staré náměstí 133, Sokolov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodáváme čaj, kávu, bylinky, tinktury a koření. Dále v sortimentu naleznete čajové soupravy, krabičky a sítka, kávové mlýnky či kosmetiku, medovinu a bylinné i pohankové polštáře.


Firmy v dalších lokalitách


Medová kosmetika v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Medová kosmetika najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.