Měření emisí motocyklů – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1PNEUSERVIS DAČICE, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(28)
Učňovská 533/V, Dačice V
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pneuservis Dačice. Nabízíme prodej pneu a pneuservis motocyklů, osobních i dodávkových vozidel a zemědělských strojů. Poskytujeme prodej a montáž ALU a plechových disků, opravy pneumatik, huštění pneumatik plynem, mytí kol, vyvažování kol a motocyklových kol, plnění autoklimatizací a sezonní…

2Burda Zdeněk - autoservis

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Krátká Ves 26, Krátká Ves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy a servis motorových vozidel. Moderní, nově vybavený autoservis poskytuje standardní služby zákazníkům. Potřebujete přezout pneu, vyvážit kola nebo opravit defekt? Přijeďte do pneuservisu AutoBurda! Rádi se postaráme o pneumatiky a kola jakéhokoliv osobního automobilu, případně si u nás…

3Láník Milan - AUTO-MOTO-LÁNÍK - DESIGN SERVIS

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Cihelny 551, Luka nad Jihlavou Bezdlužná

Opravy automobilů, motocyklů a veteránů. Mechanické a karosářské práce. Příprava na STK, prodej pneumatik. Skútry, motocykly, čtyřkolky, buggy. Autorizovaný dealer LADA.

4Stanice technické kontroly Pelhřimov spol. s r.o.

Skrýšovská 1968, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Technické kontroly osobních, užitkových automobilů, autobusů, traktorů, motocyklů. Měření emisí. Technické kontroly vozidel dovezených ze zahraničí před schválením do provozu v ČR. Technické kontroly staveb vozidel.

5Autoklub Velké Meziříčí s.r.o.

Provádíme STK a emise na osobní automobily, nákladní kat. N1, motocykly připojená vozidla, traktory. včetně LPG.

6MARPA spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(297)
Rybnice 155, Kaznějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma provádí technické kontroly bez objednání pro všechny druhy vozidel: osobní, nákladní, přívěsy, návěsy, ADR, autobusy, traktory, motocykly, auta na pohon LPG a CNG, dovozy a přestavby. Firma dále poskytuje měření emisí benzín, diesel, LPG, emisní plakety, evidenční kontroly, ověřování analog a…

7STK Sezimovo Ústí spol. s r.o.

Pod Kovosvitem 1135, Sezimovo Ústí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stanice technické kontroly pro veškerá vozidla, kontrola emisí a analogových i digitálních tachografů, výdej ekologických plaket.

8AUTA TEST s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(62)
Pelhřimovská 2940, Tábor Bezdlužná

Provádíme technické prohlídky všech druhů vozidel do 3,5t, vozidel dovezených ze zahraničí a přestavěných na LPG, evidenční kontroly, prověřování původu vozidel v systému OCIS, seřízení světlometů, kontrolu vůlí náprav, kontrolu účinnosti brzd a zkoušku zapojení zásuvky tažného zařízení. U nás…

9STK Blatná, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(38)
Vrbenská 1526, Blatná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby stanice technické kontroly pro osobní automobily, motocykly a nákladní auta do 3,5 tuny včetně přípojných vozidel. Zajistíme kontroly vozidel dovezených ze zahraničí, staveb a přestaveb. Provádíme měření emisí. Vedeme autoservis.

10AUTOMEŠKAN SH s.r.o.

Boženy Němcové 817, Třeboň II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Měření emisí benzinových a naftových motorů, opravy automobilů, autorizovaný BOSCH Car Service, servis motocyklů, autokarosářské práce, opravy a servis klimatizací, měření geometrie náprav, montáž tažných zařízení i prodej pneumatik a provoz pneuservisu.


Firmy v dalších lokalitách


Měření emisí motocyklů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Měření emisí motocyklů najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.