Míchačky masa a salátů – Jižní a Západní Čechy

Míchačky masa a salátů jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy stále populárnější. Tyto praktické kuchyňské pomůcky umožňují snadno a rychle připravit chutné a zdravé jídlo.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Kožíšek Jakub – RALKO3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(67)
Franze Kafky 829/13, Mariánské Lázně –… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme půjčovnu nářadí a malé stavební mechanizace a prodejnu nářadí. Nabízíme vám kompletní sortiment nářadí od A do Z. Součástí našich služeb je broušení pilových řetězů a servis strojů značek MAKITA, DeWalt, Blackdecker, Wacker, MITSHUBISHI, RUBI, PERLES, NTC a Flex.

2MITOP HB, s.r.o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Kyjovská 3281, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno

Prodáváme a půjčujeme stavební stroje, nářadí, bourací kladiva, řezačky, topidla, vysoušeče, lešení, montážní vysokozdvižné plošiny, brusky na parkety, hutnící a vibrační techniku, bagry, rypadla, minirypadla a nakladače. Provozujeme i bazar nářadí a strojů. Zajišťujeme nadstandardní …

3Strojírny Podzimek, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Čenkovská 1060/40, Třešť

Jsme rodinnou firmou s více než stoletou tradicí a mnoha spokojenými zákazníky. Jdeme dál touto cestou. Realizujeme technologie kamenoprůmyslu, pásové dopravníky, ocelové konstrukce, dopravníkové linky. Kompletní řešení přepravy sypkých hmot, drcení, třídění, skládkování. Násypky, podavače, míchací…

4Ing. Vojtěch Malý - Stavební mechanizace1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jinošovská 276, Kralice nad Oslavou Bezdlužná

Provozujeme e-shop zaměřený na prodej stavební mechanizace. Od roku 2013 vlastníme svou značku Ma-tech, kterou využíváme hlavně pro řadu hobby míchaček a další produkty. Spolupracujeme s desítkami nejen kamenných obchodů a e-shopů, ale i s některými významnými velkoobchody. V prodeji máme…

5Aleš Reiterman- Obchodní centrum Reiterman

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Seifertova 1894/4, Jihlava Bezdlužná

Zakrývací, krycí plachty, plachta, svářečky, zahradní nástroje, lopatky, míchačky, ochranné pomůcky, šroubováky, brusky, aku vrtačky, čerpadla, kompresory, pistole, pily, pila, kladiva, vrtací technika, hračky, bytový textil, záclony, krmivo, krmné směsi.

6Barvy UNIMAX

4.7
★★★★★
★★★★★
(117)
Dlouhá stezka 453/4, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní i maloobchodní prodej barvy, laky, všechny běžné i speciální nátěrové hmoty. Míchací centrum - malířské a fasádní barvy, fasádní probarvené omítky, autolaky, barvy na střechy, kov, dřevo, beton, bezbarvé laky, lazurovací laky a mořidla, průmyslové nátěrové hmoty.

7Hronek Miloslav1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(25)
Revoluční 1298/4, Třešť Bezdlužná

Prodej zahradní a lesnické techniky. Motorové pily, vyžínače, křovinořezy, zahradní traktory. Led osvětlení. Elektronářadí.

8AWELD spol. s r.o.1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sládkova 984, Rokycany-Plzeňské… Bezdlužná

Výroba a dodání šneků i dílů pro keramický a cihlářský průmysl. Montáže strojů a zařízení pro keramický průmysl. Renovace a navařování.

9Milisterfer Jiří - Agrom

4.7
★★★★★
★★★★★
(195)
Volyňská 145, Strakonice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Maloobchodní a internetový prodej zahradní, zemědělské a dílenské techniky. Nabízíme vrtačky, křovinořezy, sekačky, traktory, ridery, vyžínače, aku vrtačky, pily, vysavače, šroubováky atd.

10BAT NÁŘADÍ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Fr. Halase 10/6, Karlovy Vary,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod s nářadím. Prodáváme stavební, elektrické a zahradní nářadí. Nabízíme děrovače, míchače, žebříky, řezačky Topline Kaufmann a Raimondi, špachtle, spárovačky, kleště, nůžky, nože, kladiva, vodováhy, vrtáky a korunky ARTU, diamantové kotouče, metry, houby, nerez. Zabýváme se…


Firmy v dalších lokalitách


Míchačky masa a salátů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky nim můžete mít vždy po ruce čerstvé a kvalitní ingredience, které můžete snadno a rychle smíchat do jednoho jídla. Míchačky masa a salátů jsou ideální pro každého, kdo si potrpí na zdravou stravu a chce si užít skvělou chuť bez zbytečného stresu. V oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dostání v mnoha obchodech s kuchyňskými potřebami, takže si je můžete pořídit snadno a rychle. S míchačkami masa a salátů si můžete užít skvělou chuť a zdravé jídlo bez zbytečného stresu a námahy.