Mimostaveništní doprava – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Klofáč Václav - ZEMNÍ PRÁCE A AUTODOPRAVA

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Termesivy 89, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Jsme firma zabývající se veškerými výkopovými pracemi, silniční nákladní dopravou, práce UNC, přípravou staveniště a manipulací s nákladem a skladováním.

2Smejkal Libor - Stavebniny

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Oslavická 152/8, Velké Meziříčí Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem veškerého stavebního materiálu včetně dopravy, zajištění dovozu materiálu dodávkou od výrobce přímo na staveniště. Vypočítáme Vám také cenu a spotřebu materiálu.

3Šimek Tomáš - autodoprava

Šimek Tomáš - autodoprava - provozuje autodopravu za pomoci tahačů s návěsy a nákladních automobilů. Provádí veškeré zemní práce stroji CAT, JCB a další technikou s kvalifikovaný personálem. Dále nakládání a přemisťování zeminy a jiných sypkých i pevných materiálů. Zájezdovou dopravu pohodlnými…

4DV-Trans - Ing. Ľubomír Dostál

3.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Husova 438, Přeštice Bezdlužná

Zajišťujeme vnitrostátní nákladní dopravu volně loženého zboží. Provádíme zemní práce, úklidy stavenišť s odvozem materiálu.

5Hengerič Petr

Na Stráni 136, Valy Bezdlužná

Nabízíme bezpečnostní služby, ostrahu objektů, majetku, řízení dopravy, drobné stavební práce, úklid stavenišť a autodopravu.


Firmy v dalších lokalitách


Mimostaveništní doprava v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Mimostaveništní doprava najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.