Mobilní ochlazovače – Jižní a Západní Čechy

Mobilní ochlazovače jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více populární. Tyto zařízení jsou ideální pro chlazení v letních měsících, kdy teploty dosahují vysokých hodnot.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MILOSLAV KOVÁŘ – SERVIS, CHLAZENÍ A KLIMATIZACE1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Jablonského tř. 625, Kardašova Řečice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dodávkami, montážemi a servisem chladicích zařízení – klimatizace, průmyslové klimatizace, mrazicí boxy, chladničky a další. Pro snížení vlhkosti nabízíme bytové a průmyslové odvlhčovače. Součástí našich služeb je prodej domácích spotřebičů.

2PILSKLIMA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
alej Svobody 923/80, Plzeň – Severní…
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na tepelná čerpadla a klimatizace. Prodáváme a montujeme tepelná čerpadla a klimatizace Daikin, které vynikají bezhlučným provozem, nízkou energetickou náročností a vysokou účinností. Součástí našich služeb je servis tepelných čerpadel a klimatizací Daikin.

3Jihočeskéelektro s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Rudolfovská tř. 6, České Budějovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme domácí spotřebiče, gastro spotřebiče, chladničky, mrazničky, myčky, pračky,sporáky a odsávače par, minibary, ohřívače vody, chladící technika, mrazící technika, prodejní vitríny......

4Turek Oldřich - chladící technika

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Těšínská 133, Hrdějovice Bezdlužná

Máme dlouholeté zkušenosti v instalaci ledniček, mrazáků, klimatizací či jiných chladicích zařízení. Naši specialisté vám rádi poradí a pomůžou vybrat nejlepší a pro vás nejvyhovující chladírenskou techniku. Garantujeme nejlepší instalaci s ohledem na Vaše potřeby.

5Hrdlička Marek

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Větrově 112 , Karlovy Vary Bezdlužná

Nabízí opravy a montáže chladicích a klimatizačních zařízení včetně tepelných čerpadel. Montáže chladících a mrazících boxů, vitríren, výrobníků ledu, výčepní zařízení a jiné.

6Chlazení Machalouš s.r.o.

Ledenice 53, Ledenice Bezdlužná

Provádíme montáže klimatizací a vzduchotechniky. Zajišťujeme montáže a servis chladících zařízení.Provádíme montáž vzduchotechniky a klimatizácií do bytů,rodinných domů i kanceláří,restauracíí,hotelů a dalších prostor.Dále provádíme i montáž a servis chladících zařízení.Realizujeme montáže různých…

7CH - TECH-Chválová Věra

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Libín 47, Libín Bezdlužná

Zabývjí se prodejem a kompletním servisem chladicí a výčepní techniky včetně prodeje náhradních dílů. Pronajínají pivní chlazení. Nabízí výčepní zařízení, vinotéky, tlakové lahve, sanitaci a výčepní stojany. Prodej a servis tepelných čerpadel, klimatizací a mobilních klimatizací.


Firmy v dalších lokalitách


Mobilní ochlazovače v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky své mobilnosti mohou být snadno přemístěny na různá místa a poskytují tak rychlé a efektivní řešení pro ochlazení prostor. Mobilní ochlazovače jsou také velmi úsporné a šetrné k životnímu prostředí, což je další důvod, proč jsou stále více využívány v oblasti Jižní a Západní Čechy. Pokud hledáte spolehlivé a efektivní řešení pro chlazení v letních měsících, mobilní ochlazovače jsou tou správnou volbou.