Montáž požárních ucpávek – Jižní a Západní Čechy

Montáž požárních ucpávek je v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi důležitá. Tyto ucpávky slouží k zamezení šíření požáru a ochraně životů a majetku.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

2PoPoS CZ spol. s r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Jiráskova 360, Včelná Bezdlužná

Zabezpečujeme poradenství v oblasti bezpečnosti práce a koordinace BOZP, požární ochrany, hygieny práce, odborných kurzů a školení. Dále se zaměřujeme na prevence rizik, revize a prodej hasicích přístrojů, hydrantů a hlásičů, poradenství v nakládání s odpady. Naší specializací jsou veškerá …

3X FIRE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hosín 229, Hosín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost X FIRE s.r.o. působí na českém trhu od listopadu roku 2005. Již od svého vzniku si dala za cíl soustředit se na komplexní dodávky protipožární zabezpečení staveb a technologických celků. Zkušenosti z let minulých dokazují, plnou operativnost společnosti při nasazování svých zdrojů tak,…

4EXPYRO, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(53)
Na Sklárně 1, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost prodává hasicí přístroje, hlásiče kouře a bezpečnostní značky. K dalším činnostem patří revize, opravy, údržby, plnění i periodické tlakové zkoušky hasicích přístrojů a požárních hadic, kontroly požárních klapek, dveří, ucpávek, dokumentace požární ochrany a BOZP, školení, plnění CO2.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž požárních ucpávek v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Kvalitní montáž požárních ucpávek je klíčová pro účinnost jejich funkce. Proto je důležité vybrat si spolehlivého dodavatele, který má zkušenosti s montáží požárních ucpávek v oblasti Jižní a Západní Čechy. Díky tomu můžete mít jistotu, že vaše požární ucpávky budou správně namontovány a budou plnit svou funkci v případě nouze.