Nábytkářské truhlářství – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1VAREX CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na prodej kvalitního materiálu pro nábytkáře. V nabídce naleznete termoplastové hrany, laminohrany, falcové hrany, dýhové hrany, exwood, kašírovací a obalové fólie, lepidla, laky, protitahové fólie a další. Na našich stránkách pro vás máme pro usnadnění vyhledávání hran průvodce a…

2Jihlavské nábytkářské družstvo

Mlýnská 58, Jihlava Bezdlužná

Působíme v oblasti zakázkové výroby atypického nábytku z masivu.

3Truhlářství ZL 2000, s.r.o.

Záblatí 32, Záblatí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Truhlářské a nábytkářské práce - nabízíme zakázkovou výrobu vestavných skříní, pracovních desek, kuchyní i ložnic. Zaměřujeme se také na předsíňové a obývací stěny, koupelnový nábytek, postele či dveře interiérové i exteriérové. Dodáváme také schody, pergoly i zahradní domky.

4Truhlářství MANE s.r.o.

Nábytkářské a stavební truhlářství - výroba a montáž kuchyní do bytových novostaveb.

5Stanislav Vejvar

Mazelov 44, Mazelov Bezdlužná

Naše firma se zabývá soustružením dřeva. Vyrábíme široký sortiment komponentů pro nábytkářství. Zhotovujeme nohy ke stolům, skříním i židlím, hrací kužely,úchytky. Dřevo taky brousíme a lakujeme.

6Barrington Designs

Žinkovy 19, Žinkovy Bezdlužná

Jsme malá rodinná firma specializující se na výrobu zakázkové výroby, primárně nábytku. Vyrábíme zejména z masívu v tzv. Shaker designu, ale rádi vyhovíme jakýmkoliv Vašim požadavkům - ať už v požadavku na použitý materiál, či design. Při výrobě využíváme tradičních řemeslných ručních technik.


Firmy v dalších lokalitách


Nábytkářské truhlářství v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Nábytkářské truhlářství najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.