Náhradní díly na ps, požárních stříkaček – Jižní a Západní Čechy

Náhradní díly na požární stříkačky jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi důležité. Bez nich by totiž nebylo možné udržet stříkačky v provozu a zajišťovat tak bezpečnost obyvatelstva.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1SERVICE-PS12 - Vraspír Martin

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Strojírenská 2351/40, Žďár nad Sázavou Bezdlužná

Servis, výroba a prodej náhradních dílů a stříkaček PS 12. Zvyšujeme požární odolnost ocelových i dřevěných konstrukcí protipožárními nátěry. Výroba a prodej náhradních dílů na požární stříkačky PS 12. Přestavby a úpravy požárních stříkaček PS 12 pro požární sport. Opravy,servis požárních stříkaček…

2VRTĚNOVÁ Eva - hasičské potřeby a doplňky

Jsme zavedená firma s dlouholetou tradicí a širokou klientelou, nejen z oblasti Vysočiny, se sídlem v Bystřici nad Pernštejnem. Naše firma se zabývá prodejem přenosných hasících přístrojů, hasičské výstroje, výzbroje, prodejem náhradních dílů na požární čerpadla a prodejem hasicí techniky.


Firmy v dalších lokalitách


Náhradní díly na ps, požárních stříkaček v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Proto je nutné mít kvalitní a spolehlivé díly, které vydrží i náročné podmínky. V nabídce najdete široký výběr náhradních dílů na požární stříkačky, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují veškeré normy a předpisy. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele náhradních dílů na požární stříkačky v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte nás kontaktovat.